شهردار خرم آباد گفت:آسفالت معابر و خیابان های شهر از بدیهی ترین نیازهای شهروندان خرم آبادی است که در این راستا و در ادامه نهضت آسفالت در ،قراردادی با اعتبار هشت میلیارد تومان جهت بهبود روند آسفالت شهر خرم آباد منعقد شده است.

به گزارش خبرافلاک؛ سعید فتوحی در نشست با اعضای دفاتر تسهیلگری شهر خرم آباد بابیان این خبر اظهار کرد:با فعال سازی کارخانه آسفالت شهرداری کار لکه گیری معابر و کوچه‌ها را آغاز کرده ایم، اما برای نهضت آسفالت یک قرارداد هشت میلیارد تومانی بسته شده که به امیدواریم به زودی تحقق پیدا کند.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه از مشکلات محلات مختلف شهر آگاه هست،تصریح کرد:به شرایط و کمبود‌های محلات مختلف در سطح شهر اشراف کامل دارم، و برای خدمت رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته، تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

فتوحی بیان داشت:امکانات و خدمات در محله فلک الدین بسیار کم و ناچیز است، که برای جبران این عقب ماندگی باید از تمام منابع و امکانات شهرداری استفاده کنیم. شهرداری این آمادگی را دارد که زمین خاکی همجوار با سالن خانه کبدی در محله فلک الدین را در صورت انتقال مالکیت به شهرداری، چمن مصنوعی و تبدیل به یک زمین استاندارد فوتبال نماید.
شهردار خرم‌آباد بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی شهرداری در محله فلک الدین زمین‌های قول نامه‌ای است که فروخته شده و سرانه‌ای برای آن‌ها تعریف نشده و همین امر ساخت پارک در این محله را با بن بست مواجه کرده است.

وی افزود:طی هفته آینده با حضور در دفاتر تسهیل گری، از نزدیک نیاز‌های محلات را با حضور شما و مردم، مورد بررسی قرار داده و بر اساس اولویت، موانع را برطرف خواهیم کرد.

فتوحی در ادامه بابیان اینکه خرم آباد نیازمند یک شهربازی مجهز است،تصریح کرد:اینکه به مدت ۱۰ سال در یک مرکز استان، شهربازی وجود ندارد، ظلم در حق بچه‌هایی است، که از دیدن و بازی در این محل محروم شده اند، که امیدواریم به زودی به بهره برداری برسد.

شهردار خرم آباد اظهار داشت:وعده‌هایی نخواهم داد که از عهده عملی کردن آن برنیایم، اما اگر حرفی میزنم و یا قولی می‌دهم پای آن می‌ایستم و آن را به اتمام می‌رسانم.

وی افزود:به هیچ وجه اهل شعار و شلوغ کاری نیستم، با مردم صادق و رو راست هستم و تمام تلاشم را برای برطرف کردن موانع و مشکلات محلات کمتر برخوردار شهر به کار می گیرم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری خرم آباد