فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۳۷۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و شیره تریاک طی ۷۲ ساعت گذشته از ۲ باند قاچاقچی در این استان کشف شد.

به گزارش خبرافلاک سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی لرستان در حاشیه رونمایی از کشفیات موادمخدر فرماندهی انتظامی لرستان به خبرنگاران اعلام کرد: نیروی انتظامی، طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی را از مدت‌ها قبل آغاز کرده و در این راستا اقدامات خوبی با هدف برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر در لرستان صورت گرفته است.

او افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته ۳۷۰ کیلوگرم موادمخدر که قاچاقچیان قصد انتقال آن را از شرق به غرب و جنوب کشور داشتند در لرستان کشف شد و با انهدام ۲ باند قاچاق و توقیف سه دستگاه خودرو، پنج متهم نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲ تن و ۹۸۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در لرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است.

سردار الهی ادامه داد: پلیس با اشرافیت و رصد دقیق هرگز اجازه تداوم اعمال مجرمانه را به افراد تبهکار نخواهد داد و در این راه از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان