معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان گفت: ۱۷۰ واحد مسکونی امسال به مددجویان تحت پوشش این نهاد و یا خانوارهای دارای معلول واگذار شده است.

به گزارش خبرافلاک”رضا وفایی ” روز دوشنبه اظهار داشت: در این راستا پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به صورت تسهیلات بلاعوض به این مددجویان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۱۰ واحد از این تعداد به خانوارهای۲ معلول و یا بیشتر واگذار شده است افزود: تعهد واگذاری مسکن به مددجویان بهزیستی لرستان در سالجاری ۵۸۰ واحد است که با توجه به اینکه تسهیلات این مهم به تازگی ابلاغ شده است، این روند سرعت می گیرد و بدون شک تعهد استان محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: بهزیستی به خانوارهای دارای ۲ معلول روستایی و شهری به ترتیب ۸۵ و ۱۴۰ میلیون تومان پرداخت می کند و سایر مددجویان عادی شهری و روستایی ۵۰ میلیون تومان بلاعوض دریافت می کنند.

معاون بهزیستی لرستان با بیان اینکه از آغاز نهضت مسکن مددجویان بهزیستی در لرستان طی سال ۸۷ تاکنون پنج هزار و ۴۰۰ واحد تحویل شده است خاطرنشان کرد: در حال حاضر هفت هزار و ۴۰۰نفر در انتظار دریافت بلاعوض مسکن از بهزیستی هستند و یا برای دریافت زمین به اداره کل راه و شهرسازی معرفی شده اند.

۱۰۲ هزار خانوار تحت حمایت بهزیستی لرستان هستند.

  • منبع خبر : ایرنا