همتی گفت: طی دو ماه اخیر خیران سلامت لرستان در راستای مقابله با کرونا بیش از یک میلیارد تومان کمک کردند.

به گزارش خبرافلاک نادرهمتی اظهار داشت: در راستای مقابله با کرونا، خیرین سلامت استان برای تهیه تجهیزات و اقلام مورد نیاز در این ایام همه تلاش خود را به کار گرفته به طوری که طی دو ماه گذشته بالغ بر یک میلیارد تومان تجهیزات و اقلام بهداشتی و درمانی در استان توزیع شد.

وی افزود: در این مدت ۴۰ کپسول اکسیژن تهیه و در بین مراکز بهداشتی و بیمارستانها توزیع شد، همچنین ۱۰ دستگاه ونتیلاتور برای شهرستان نورآباد تهیه و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت لرستان تصریح کرد: در این مدت ۱۰ هزار ماسک و وسایل ضدعفونی کننده در بروجرد، دو هزار بسته معیشتی در دورود و ۱۴۰ میلیون تومان اقلام بهداشتی برای شهرستان ازنا تهیه و توزیع شده است.

همتی با بیان اینکه در حال حاضر شش پروژه خیر ساز در استان در دست اقدام است، گفت: از این تعداد دو پروژه در شهرستان بروجرد با رقمی بالغ بر هشت میلیارد تومان، یک پروژه در دورود با هزینه ای حدود یک میلیارد تومان و پروژه هایی هم در ازنا و الیگودرز در دست ساخت است که بعد از تکمیل در اختیار بیماران قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: چند روز پیش نیز سه پروژه خیر ساز در شهرستان ازنا با رقمی بالغ بر شش میلیارد تومان آماده و به بهره برداری رسید.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت لرستان خاطرنشان کرد: خیرین حوزه سلامت در همه ایام تلاش می کنند تا بتوانند خدمات لازم را در اختیار بیماران و نیازمندان قرار دهند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیرافلاک