بشارتی،دبیر قرارگاه جهادی،خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خرم آباد با اشاره به راه اندازی سه غرفه مشق احسان در نقاط پرتردد سطح شهر گفت: یک هزار بسته کامل نوشت افزار به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان خرم آباد اهدا می شود.

حسین بشارتی، در گفت و گو با خبرافلاک اظهار داشت: پویش ملی مشق احسان با محوریت جمع آوری،تهیه و توزیع نوشت افزار و لوازم التحریر بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار آغاز شده است.

وی افزود: در همین راستا غرفه های مشق احسان در میدان کیو، سه راه مطهری و میدان امام حسین(ع) به عنوان سه نقطه پرتردد شهر و محلی برای جمع آوری کمک های مردمی برپا شده است.

دبیر قرارگاه جهادی،خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خرم آباد عنوان کرد:همچنین در قالب همین پویش یک هزار پک کامل نوشت افزار به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان خرم آباد اهدا می شود.

بشارتی خاطرنشان کرد:بسته های لوازم التحریر از طریق تیم های جهادی و خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در اختیار جامعه هدف شناسایی شده قرار می گیرد.

وی گفت:از تمامی خیرین،هنرمندان،ورزشکاران،دانشجویان و دانشگاهیان و هم چنین مردم نوع دوست جهت حضور در غرفه های تعیین شده و پیوستن به پویش مشق احسان دعوت می شود.