مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان با اشاره به ۸۴ مورد نظارت و بازرسی از مراکز گردشگری استان گفت:در نظارت های بعمل های آمده برای مقابله با کرونا،به ۲۲ مرکز تذکر و اخطار داده شده است.

به گزارش خبرافلاک یکی از مکان هایی که متاسفانه بعد از اعلام تعطیلات سراسری و تذکرات چند باره ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا،از جانب برخی از هموطنان نادیده گرفته می شود رفت و آمد های فراوان و بدون واهمه به مراکز تفریحی،گردشگری است که بخشی از مدیریت و کنترل و و ممانعت از حضور مردم در این مراکز با میراث فرهنگی،گردشگری است.

سیدامین قاسمی در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به تعطیلی مراکز گردشگری اظهار داشت:بعد از گذشت تعطیلات ۶ روزه، کلیه مراکز گردشگری، اقامتگاه‌ها، موزه‌ها و سایر تاسیسات گردشگری تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی افزود: ۸۴ مورد نظارت از مراکز تفریحی، گردشگری در سطح استان شامل هتل‌ها، مهمان پذیرها، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و رستوران‌های بین‌راهی انجام شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی لرستان عنوان کرد:همچنان سرکشی و بازدید از مراکز گردشگری ادامه خواهد داشت؛تاکنون در نظارت های بعمل های آمده به ۲۲ مرکز تذکر و اخطار داده شده است.