مسئول قرارگاه مردمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) با اشاره به برپایی رزمایش احسان عمومی در دو مرحله گفت:همزمان با فرا رسیدن تاسوعای حسینی ۷ هزار پُرس غذای گرم برای عزاداران حسینی تهیه شده است هم چنین در مرحله اول رزمایش ۱۱۴ سبد معیشتی،۲۰تبلت و ۶۰ کارت هدیه بین نیازمندان توزیع شد.

محمد کریم خورشیدوند در گفت و گو با خبرافلاک اظهارداشت: در لبیک به فرامین رهبری رزمایش مواسات و احسان عمومی در دو مرحله با جامعه هدف نیازمندان و عزاداران حسینی برگزار شد.

وی افزود: در نخستین مرحله ۱۱۴ بسته معیشتی، ۶۰ کارت هدیه هر کدام به ارزش سه میلیون ریال و ۲۰ تبلت برای خانواده های نیازمند فراهم شد.

مسئول قرارگاه مردمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) عنوان کرد:همزمان با فرا رسیدن تاسوعای حسینی ۷ هزار پُرس غذای گرم برای عزاداران حسینی تهیه شد، که
۲ هزار بسته در شب تاسوعا و ۵ هزار پُرس امروز توزیع می شود.

خورشیدوند عنوان کرد:قرارگاه مردمی در راستای برگزاری مراسمات عزاداری سید الشهدا بر اساس شیوه نامه های بهداشتی، از هیئت های فرهنگی،مذهبی پشتیبانی می کند.

وی با اشاره به منظومه فکری انقلاب اسلامی و ضرورت اشاعه آن تصریح کرد:سفره های مردمی توسط بسیاری از گروه های جهادی برپا شده است، از مسئولین و متولیان امورات فرهنگی برای حمایت از این گروه ها دعوت می شود.