مدیر موسسه فرهنگی اُفق ظهور خرم آباد گفت: از تاریخ پنجم محرم تا روز عاشورای حسینی ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ و نیم،مراسم عزاداری سرور شهیدان،حضرت امام حسین(ع)، ویژه بانوان و با رعایت دستورالعمل های بهداشی در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می شود.

میثاق حیدری در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به راه اندازی موسسه تحلیلی،فرهنگی افق ظهور از سال ۹۶ اظهار داشت: شاکله اعضای این موسسه،نخبگان حوزوی دانشگاهی،فارغ التحصیلان و بسیجیان خودجوش از بین بانوان استان و شهرستان خرم آباد هستند که در بخش های مختلف گروه جهادی و هیات فرهنگی،مذهبی افق ظهور فعالیت دارند.

وی افزود: با کمک گروه جهادی و هیات فرهنگی موسسه،
بانک اطلاعاتی  ۱۰۰۰ نفر از نیازمندان محلات فقیرنشین و حاشیه شهر خرم آباد آماده شده است و در مناسبت های مختلف در حد بضاعت با همکاری  ستاد اجرایی فرمان امام راحل و سپاه،بسته های حمایتی برای خانواده های نامبرده تهیه و توزیع می شود.

مدیر موسسه تحلیلی ،فرهنگی اُفق ظهور در خرم آباد عنوان کرد: از تاریخ پنجم محرم تا روز عاشورای حسینی ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ و نیم،مراسم عزاداری سرور شهیدان حضرت امام حسین(ع) و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان، ویژه بانوان و با رعایت دستورالعمل های بهداشی در مصلی الغدیر خرم آ باد برگزار می شود.

حیدری عنوان کرد: هیات فرهنگی مذهبی افق ظهور با مجوزِسازمان تبلیغات اسلامی استان  ابعاد گسترده ای از فعالیت های فرهنگی با جامعه هدف بانوان مرکز استان را آغاز کرده است.

وی با اشاره به گسترش دامنه فعالیت موسسه خاطرنشان کرد: اعضای هیات در مناسبت های مختلف فرهنگی،مذهبی و مقابله و جبران آسیب های حاصل از حوادثی همچون سیل،زلزله و کرونا و کمک های مومنانه  شبانه روز پای کار بودند.