پس از انتخاب رئیس جمهور باید مسئله اساسی برای لایه های میانی و رهبران اجتماعی اجرائی شدن بیانیه گام دوم انقلاب باشد و حل مشکلات معیشتی مردم اولویت دارد.

به گزارش خبرافلاک  پیروزی جبهه  مردمی در انتخابات ۱۴۰۰ و انتخاب آیت الله رئیسی بعنوان رییس جمهور به قدرت رسیدن ترکیب قابل توجهی از نیروهای انقلابی را نشان می دهد؛ البته با توجه به وجود این ترکیب نمی توان انتظار داشت که همه خواسته های جریان انقلابی برای فلان پست و منصب برآورده شود، از این رو  انتخاب هر کدام از گزینه‌های پیشنهادی برای کابینه، پست های مدیریتی ارشد یا مدیریت های میانی احتمال اختلاف نظرهای درون جبهه ای را فراهم می کند.

خیلی باید مواظب باشیم این گفتگوها باعث اختلاف و بروز یاس در بین جبهه انقلاب و عموم مردم نشود و قطعا تغییر و جابه جایی مدیران ارشد تا پایین امری غیرعادی نیست،اما باید مسئله اساسی برای  لایه های میانی و رهبران اجتماعی اجرائی شدن بیانیه گام دوم انقلاب باشد نباید دغدغه صرفاً به دست آوردن این گونه مناصب توسط جوانان انقلابی باشد بلکه حل مسائل واقعی مردم مانند  اشتغال، ازدواج، معیشت، تولیدات جایگزین جنس های وارداتی مسئله بازرگانی خارجی، ارزآوری و  پیگیری مسائل فرهنگی همچون حجاب و بی بند و باری و….ضرورت دارد.

در صورت حضور نیروهای جوان انقلابی برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم، پشتیبانی دولت با هر گونه ترکیبی از وزرا و مدیران کفایت خواهد کرد.

یکی از مضامین مهم بیانیه گام دوم انقلاب ایجاد یک سامانه جهت معرفی و شناسایی نیروهای توانمند انقلابی است همین فرآیند  باعث شناسایی حجم زیادی از این نیروهای توانمند خارج از انظار عمومی و قدم بعدی  معرفی کردن این افراد به جامعه است.
نظام اسلامی سرشار از نیروهای جوان انقلابی است و دیگر خبری از قحط الرجال نخواهد بود این اتفاق مهم باعث می شود دیگر افرادی از یک لیست معدود کاندیداهای همیشه در صحنه در هر پست از نمایندگی مجلس تا وزارتخانه ها و شهرداری ها و غیره نباشد و جبهه انقلاب سرشار از نیروهای شناخته شده متعهد، متخصص و توانمند برای همه پست های آینده می باشد.

🔷 شایسته است جریان انقلابی به جای سهم خواهی کردن از جریان اصولگرایی،  پروژه تمدن سازی را ادامه دهد و از همه ظرفیت های انقلابی و اصولگرایی این دولت بهره مند گردد.
              فان حزب الله هم الغالبون

محمد کریم خورشیدوند
عضو مجمع ملی کانون های فرهنگی، تبلیغی کشور