معاون آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد گفت:اسامی پنج هزار و ۶۰۰ نفر از معلمان، شامل فرهنگیان شاغل رسمی و غیرانتفاعی ناحیه یک برای تزریق واکسن کرونا آماده شده است که از این تعداد، سه هزار و ۳۰۰ نفر فرهنگی شاغل و دو هزار و ۳۰۰ نفر معلم غیرانتفاعی هستند.

علی بیرانوند، در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به واکسیناسیون معلمان اظهار داشت:با توجه به دستورالعمل ابلاغی سازمان آموزش و پرورش،به جهت تسریع در امر واکسیناسیون پایگاهی مورد تایید ناظران مرکز بهداشت، واقع در فضای باز مدرسه تیزهوشان خرم آباد آماده شده است.

وی افزود: در این مرکز هشت غرفه تزریق واکسن با تمام تجهیزات از جمله اتاق پزشک،رایانه ثبت اسامی،میز،ماسک،دستکش و … به صورت مجزا برای خواهران و برادران در نظر گرفته شده است.

معاون آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد عنوان کرد: ابلاغیه فراهم نمودن زیرساخت برای تزریق واکسن توسط مرکز آموزش و پرورش اجرا شده است، برای حضور پزشکان،نیروهای متخصص،واکسیناتور،آمبولانس،دستگاه احیا و اکسیژن نیازمند ورود و همکاری مستقیم علوم پزشکی و شبکه بهداشت شهرستان هستیم.

بیرانوند تصریح کرد: اسامی پنج هزار و ۶۰۰ نفر از معلمان، شامل فرهنگیان شاغل رسمی و غیرانتفاعی ناحیه یک برای تزریق واکسن کرونا آماده شده است،ضمن این که نیروهای تحت عنوان مدیر پایگاه بهداشت،پذیرش،انتظامات و خدمات مشخص و آماده ارائه خدمت هستند.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد، سه هزار و ۳۰۰ نفر فرهنگی شاغل و دو هزار و ۳۰۰ نفر معلم غیرانتفاعی هستند، ضمن این که، رانندگان سرویس های دانش آموزان هم برای تزریق واکسن، جامعه هدف ما هستند.

بیرانوند بیان کرد: دوز اول در بازه زمانی نُهم مرداد تا ۲۵ مرداد و دوز دوم در بازه زمانی هشتم شهریور تا ۲۵ شهریور تزریق می شود.