مادر امروز،در بحبوحه جنگ اقتصادی، علم فرزند شهید را در کوچه پس کوچه های محله به دست گرفت تا با شناسایی خانواده های کم برخوردار و نیازمندی که روزی پسر برای آن ها جان داد، مادر امروز نان دهد.

به گزارش خبرافلاک، حاجیه شهناز میردریکوندی مادر شهید نصیر میر دریکوند از جمله مادران صبور شهدای  محله ماسور است که در بحبوحه جنگ اقتصادی، عَلَم فرزند شهید را در کوچه پس کوچه های محله به دست گرفت تا با شناسایی خانواده های کم برخوردار و نیازمندی که روزی پسر برای آن ها جان داد، مادر امروز نان دهد.
حاجیه خانم شهناز میر دریکوندی با همراهی خیرین  روزانه ۶۰۰ نان گرم رایگان تحت عنوان نان مهربانی برای نیازمندان محله ماسور آماده می کند، از این رو فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد طی مراسمی و با حضور جمعی از مردم از ایثارگری مادر شهید نصیر میردریکوندی در عرصه جنگ اقتصادی تقدیر کرد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در حاشیه این مراسم ضمن ارج نهادن به مقام والای مادران شهدا اظهار داشت:
زمانی که کشور درگیر جنگ نظامی بود، بسیاری از مادران این سرزمین با اندیشه ای الهی برگرفته از مکتب اهل بیت(ع)، فرزندان جوان خود را راهی جبهه های جنگ نموده، تا نظام و حکومت اسلامی،مستقل و پابرجا بماند.

وی افزود: همین مادران سال ها در فراق و گمنامی و نبود فرزندانشان صبوری پیشه کردند، چون معامله آن ها در این راه و مسیر با خداوند بود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: امروز با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان و جنگ اقتصادی و گرانی ها،معیشت مردم مخصوصا خانواده های کم برخوردار حاشیه شهرها با مشکلاتی روبه رو شده است.

سرهنگ بازگیر با اشاره به ایثارگری مادر شهید نصیر میردریکوند در تهیه و توزیع نان گرم برای خانواده های کم برخوردار خاطرنشان کرد: روزانه با همراهی مادر شهید، ۶۰۰ نان گرم بین خانواده های شناسایی شده محله ماسور خرم آباد که از قبل شناسایی شده اند توزیع می شود.

وی با بیان این که مردم ما همیشه و در بحبوحه هاب مختلف کشو، مردانه حاضر شده اند تصریح کرد: امروز در همین میدان سخت اقتصادی، بسیاری از خیرین و مردم به صورت جهادی و ایثارگرانه پای کار هستند، اقدام نانوایی محله ماسور در تهیه نان رایگان برای نیازمندان، تنها یک نمونه از هزاران فعالیت های خیرخواهانه مردم در شهر است که تا پایان جنگ اقتصادی با قوت ادامه دارد.