شهرداری ها و دهیاری ها در بالندگی و توسعه فضای شهری و روستایی نقش مهمی دارند.

به گزارش خبرافلاک سید موسی خادمی با اشاره به ۱۴ تیرماه، روز شهرداری و دهیاری ها اظهار داشت: با توجه به نقش تاثیر گذار شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در رشد، بالندگی و توسعه شهری و روستایی، با برنامه ریزی مناسب و همکاری همه جانبه با نهاد ها، باید تلاش کرد تا زمینه تعامل و همکاری آن ها را با سایر دستگاه های اجرایی در جهت توسعه و آبادانی شهر ها و روستاها فراهم کرد.

وی افزود: همچنین با ایجاد چشم اندازهای نوین در عرصه های مدیریت شهری و روستایی، شرایط لازم برای ارتقاء آنها در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان ایجاد نماید.

استاندار لرستان تصریح کرد: شهرداری ها و دهیاری های استان با توجه به جایگاه اجتماعی خود و مجموعه فعالیت ها و تلاش هایشان به دلیل ارتباط تنگاتنگ با زندگی روزمره مردم بیش از هر دستگاه و نهادی نمود دارد و شاید از این منظر کمتر مجموعه ای این ویژگی را داشته باشد.

خادمی بیان کرد: شهرداری ها و دهیاری ها بر اساس وظایف ذاتی و قانونی تعریف شده که برای سازماندهی امورات گوناگون شهرها و روستاها در همه عرصه ها بر عهده دارند، از هیچ کوششی دریغ نکرده و تمامی خادمین مردم در این دو نهاد عمومی غیر دولتی فعالیت خواهند کرد تا شهرها و روستاها را مناسب زندگی مردم فهیم این استان نمایند.

وی گفت: قطعا با همت و تلاش این افراد بیش از پیش شاهد توسعه پایدار و آبادانی در حوزه شهرها و روستاهای استان در همه عرصه ها خواهیم بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیرافلاک