به گزارش خبر افلاک ، سید محسن دهنوری در جمع مردم خرم آباد اظهار داشت: لرستان قلب ایران است و امروز به نمایندگی از آیت اله رئیسی به این استان آمده ام تا سلام گرم ایشان را به مردم خونگرم و نجیب خرم آباد برسانم. وی با اشاره به اینکه کمتر از ۲۴ ساعت فرصت […]

به گزارش خبر افلاک ، سید محسن دهنوری در جمع مردم خرم آباد اظهار داشت: لرستان قلب ایران است و امروز به نمایندگی از آیت اله رئیسی به این استان آمده ام تا سلام گرم ایشان را به مردم خونگرم و نجیب خرم آباد برسانم.

وی با اشاره به اینکه کمتر از ۲۴ ساعت فرصت داریم که برای انتخابات تلاش کنیم افزود: در گام اول برای افزایش مشارکت و در گام دوم برای انتخاب اصلح باید همه سعی خود را به کار بگیریم، همه باید دست به دست هم دهیم و برای تغییر وضعیت با انتخاب اصلح اقدام نماییم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به همه مردم اعلام می کنیم، همه آنهایی که از وضعیت اقتصادی و معیشتی ناراضی هستند برای تغییر این وضعیت باید پای صندوق های رای بیایند و به آیت اله رئیسی رای دهند، اگر از وضعیت گرانی، تورم و کاهش ارزش پول، آمار بیکاری ناراضی هستید این نارضایتی به خاطر عملکرد غلط دولت روحانی بود، دولتی که به جای دغدغه مردم، دغدغه خود و اطرافیانش را داشت.

دهنوی عنوان کرد: افزایش محرومیت به دلیل این است که از نزدیک مشکلات و محرومیت را ندیده اند، اما حالا لازم است به کسی رای دهیم که بین مردم حاضر شود و از جنس مردم باشد، رئیس جمهوری که مبنا و برنامه آن مبارزه با فساد است نه در حد شعار و در عملکرد وی مشخص باشد.

وی با تاکید بر اینکه جمعه همه باید در انتخاب شرکت کنیم و رای به فرد اصلح دهیم گفت: موج مردمی برخاسته است، موج مردمی آیت اله رئیسی در کشور به راه افتاده و با انصراف دو کاندیدا امروز این موج بیشتر شده و امیدواریم با کمک همه مردم آیت اله رئیسی انتخاب شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: رهبری امروز نکته ای فرمودند اگر رئیس جمهوری می خواهیم که مقتدر باشد و با اقتدار مشکلات را حل کند باید رای بالایی داشته باشد تا بتواند در عرصه بین المللی نیز مسائل را حل کند، رئیس جمهوری می خواهیم که با رای بالا انتخاب شود که با پشتوانه قوی مردمی بتواند جلوی مافیای فساد بایستد.

دهنوی با تاکید بر استفاده از فضای مجازی برای انتخاب اصلح خاطر نشان کرد: همه ما در شبکه های اجتماعی حضور داریم و سعی کنیم مردم را دعوت به مشارکت کنیم و سپس دعوت به رای دادن به آیت اله رئیسی به عنوان انتخاب اصلح که در این راستا اگر درصد بالای حامیان رئیسی یک نفر را دعوت به رای دادن کنند می بینیم که چه موج عظیمی رخ می دهد و همه وظیفه داریم افراد را به حضور در انتخابات دعوت کنیم.

وی بیان کرد: اگر کسی از وضع موجود ناراضی است باید گفت به دلیل انتخاب نادرست گذشته است که سبب شد تا روحانی هشت سال در کشور اینگونه اقدام کند، امروز باید مردم حضور داشته و انتخاب درست داشته باشند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در بیانیه آیت اله رئیسی مهم بود که به مشکلات استان لرستان اشاره کردند، چرا لرستان باید دومین آمار بالای بیکاری و دومین نرخ تورم و گرانی را داشته باشد؟ چرا استانی که این همه منابع آبی دارد با مشکلاتی در این راستا همراه است که همه این مشکلات نتیجه بی تدبیری و کم کاری مسئولان دولتی است که در دولت نشستند و این باید تغییر کند.

انتهای پیام/