خادمی با اشاره به اینکه همه شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا شده است، گفت: حضور گسترده در انتخابات، انسجام ملت ایران را به دنیا نشان می دهد.

به گزارش خبر افلاک ، سید موسی خادمی با دعوت از عموم مردم برای مشارکت فعال در انتخابات اظهار داشت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک اصل و تمهید مقدمات لازم به منظور افزایش مشارکت مردم در چنین شرایط حساسی یک وظیفه عمومی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مرهون خون هزاران شهید و حاصل جانفشانی هزاران جانباز، ایثارگر و آزاده سرافراز است، با توجه به فرا رسیدن ایام برگزاری انتخابات به عنوان آزمونی بزرگ برای ملت انقلابی و لحظه‌ای تاریخی برای ایران اسلامی، لازم است به منظور حفظ اقتدار ملی، با حضوری گسترده همه آحاد در پای صندوق های رای با انتخاب نمایندگانی اصلح، استمرار مقبولیت نظام و انسجام ملی را به منصه ظهور برسانیم.

استاندار لرستان تصریح کرد: امروز با بسیج همه نیروها و با بهره گیری از تمامی تجهیزات و امکانات موجود، همه جوانب برای حضور پرشور مردم لرستان در پای صندوق های اخذ رای مهیا شده است و شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و دینی است واینجانب از گروهها و احزاب مختلف و عموم مردم غیور لرستان، می‌خواهم با حضور خود در ساعات آغازین روز در شعب اخذ رای، در این امر مهم، مشارکت کنند.

خادمی با اشاره به اینکه همه شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا شده است، گفت: لازم است دستگاه های اجرایی استان تمامی امکانات و ظرفیت های خود را در اختیار انتخابات قرار دهند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک