سرهنگ بازگیر با اشاره به نقش مهم خانواده‌ها در تبیین ویژگی‌های مدیر اصلح و کارآمد، گفت: شاخصه مدیر اصلح باید در عملکرد نامزدها نمایان باشد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر، در حاشیه همایش یک روزه روشنگری و بصیرت افزایی خانواده های پاسدار در حسینیه عاشقان ثارالله خرم آباد درگفت و گو با خبرنگار خبرافلاک اظهار داشت: بانوان و مادران نقشی محوری و اساسی در آگاه سازی فرزندان، خانواده و عموم جامعه پیرامون مسائل فرهنگی،اجتماعی و سیاسی دارند؛مادران می توانند ویژگی های مدیر اصلح و کارآمد را برای تک تک اعضای خانواده تبیین نمایند.

وی افزود: خانواده ها ضرورت مشارکت حداکثری و روی کار آمدن دولت و شورای شهر قوی به پشتوانه آرای مردمی را در بین اقوام، آشنایان و نزدیکان خود بیان کنند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به شاخصه های مهم و اثرگذار انتخاب اصلح از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد:شاخصه هایی همچون عدالت محوری، فساد ستیزی،عملکرد انقلابی و جهادی، کارآمدی مدیر،امیدواری و اعتقاد به جوانان را باید در عملکرد کاندیداها دید و بررسی کرد تا به انتخاب اصلح رسید.

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد: مردم ما در جنگ نرم و سخت،و حوادثی همچون سیل ،زلزله ،بیماری کرونا ثابت کردند که در ادامه راه شهیدان، مرد میدان هستند و قطعا هر خانواده ایرانی روز ۲۸ خرداد با حضور منسجم و انتخاب خود بار دیگر به دشمنان سیلی خواهند زد.

به گزارش خبرافلاک همایش یک روزه روشنگری با محوریت اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات و ضرورت انتخاب اصلح از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با سخنرانی و آگاه سازی حجت الاسلام درویشی،نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و سرهنگ بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد.

برگزاری مسابقات ورزشی و تقدیر از دختران نوجوان و جوان به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر، بخش دیگری از این همایش بود.

  • منبع خبر : خبر افلاک