سردار کشکولی گفت: حضور ملت ایران در همه صحنه ها، رمز استمرار انقلاب اسلامی ایران است و یکی از این صحنه ها انتخابات می باشد که همیشه با حضور پرشور برگزار شده است.

به گزارش خبرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در جمع مردم شهرستان پلدختر اظهار داشت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مردم در تعیین سرنوشت کشور و در عرصه سیاسی مشارکت نداشتند و نظر ملت، جوانان، فرهیختگان و نخبگان مهم نبود اما امام(ره) شرایط را برای ایجاد یک حکومت اسلامی و مردم سالاری دینی فراهم نمودند.

وی با بیان اینکه بیداری، روشنگری و بصیرت دهی مردم با هدایت امام(ره) آغازشد، افزود: قیام ۱۵خرداد زمینه ساز این تحول شد و بعد از سالها مجاهدت، انقلاب اسلامی ایران در ۲۲بهمن به پیروزی رسید و در فروردین سال ۵۸ ملت ایران با مشارکت ۹۸ درصدی به جمهوری اسلامی ایران رای دادند و اولین انتخابات در کشور شکل گرفت.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: در طول این سالها انتخابات زیادی در کشور برگزار شده و مردم با آرای خود در سرنوشت کشور سهیم می شوند که یکی از دلایل استمرار انقلاب اسلامی ایران، حضور مردم در صحنه بوده است.

وی بیان کرد: کشور ایران در هر عرصه با پشتوانه مردمی در مسیر حرکت خود را ادامه می دهد به طوری که در دوران دفاع مقدس با ایستادگی مردم در مقابل رژیم بعث عراق به پیروزی رسیدیم.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه یک رای و حضور هر نفر در انتخابات یک ضرورت است، گفت: مشارکت همه در صحنه لازم است به طوری که در فتنه ۸۸ هشت ماه کشور معطل شد که ملت ایران در حماسه ۹دی این فتنه را جمع کردند، همچنین ملت ایران در صحنه هایی از همدلی مانند سیل، زلزله و کرونا برای خدمت به دیگران در صحنه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: در ایام کرونا وقتی کمبود ماسک وجود داشت، بسیاری اقدام به تولید ماسک کردند تا بتوانند نیاز هموطن خود را تامین نمایند و نشان دادند از عرصه دفاع مقدس تا سیل و کرونا کنار هم هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: انتخابات در ایران به بهترین و سالم ترین شکل برگزار می شود، از همه طیف ها وارد عرصه انتخابات می شوند و این به معنای آزادی است.

وی گفت: در روز ۲۸ خرداد ملت ایران با مشارکت بالا در انتخابات اقدام به انتخاب کاندیدای مورد نظر می کنند و حماسه ای دیگر را خلق می کنند و نقش مردم در معادلات مهم و موثری است که امروز به برکت همین حضور شاهد تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

سردار کشکولی با اشاره به پیشرفت های نظامی ایران اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران عرصه برای پیشرفت کشور فراهم شد به طوری که در بُعد نظامی ایران پیشرفت های زیادی داشته و این افتخار دیگری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با تاکید بر انتخاب اصلح افزود: ولایتمداری، مردم داری، دوری از اشراف گری و کارآمدی از مهمترین شاخصه های کاندیدای اصلح است که باید مد نظر باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک