حجت الاسلام غلامی گفت: حضور پرشور ملت ایران در انتخابات بیانگر پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

به گزارش خبر افلاک حجت الاسلام احمدرضا غلامی با تاکید بر انتخاب اصلح اظهار داشت: انتخابات یک اصل اساسی، پایه و اساس شکل گیری نظام است که از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار می باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران براساس رای مردم پایه گذاری شد و از بدو پیروزی انقلاب تاکنون هر ساله یک انتخابات در کشور برگزار شده و در همه انتخابات، مردم با حضور پرشور سربلند بیرون آمده اند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به نقش مردم به عنوان پشتوانه نظام، تصریح کرد: مردم در هر مرحله از انتخابات با حضور آگاهانه، اجازه ندادند خواب دشمن تعبیر شود و هر بار ثابت کردند پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه افول آمریکا تسریع یافته است، عنوان کرد: دشمن در عرصه های زیادی دچار افول و نابودی شده و در این روزهایی که دشمن دست و پا می زند تا حضور در انتخابات را کاهش دهد اما بار دیگر در ۲۸ خرداد حماسه ای در تاریخ انقلاب ثبت می شود و مردم این بار نیز برنده انتخابات خواهند شد.

وی با تاکید بر انتخاب اصلح بیان کرد: مردم سعی کنند تا با بررسی رزومه کاندیداها، فرد اصلح را با پشتوانه مردمی انتخاب کنند تا این فرد بتواند در راستای خدمتگزاری برای نظام تلاش نماید.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال این است که آیا مشارکت در انتخابات کاهش یافته یا خیر و هرچه حضور در انتخابات بیشتر باشد، یاس دشمن بیشتر می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک