امیری پریان گفت: ادارات ثبت احوال در روزهای 27 و 28 خرداد برای ارائه خدمات و استعلامات انتخاباتی باز است.

به گزارش خبرافلاک ، فریبرز امیری پریان در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات اظهار داشت: آخرین مهلت اخذ هرگونه درخواست شناسنامه ای اعم از فقدان و تعویض تا پایان وقت اداری امروز ۱۷ خرداد است.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات، جهت سهولت در ارائه خدمات و حضور حداکثری مردم در انتخابات و جلوگیری از ازدحام جمعیت در ادارت از متقاضیان لازم است که در صورت داشتن هر گونه درخواست اعم از فقدان وتعویض تا قبل از ۱۸ خرداد مدارک خود را به ادارات و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد ثبت احوال در سراسر استان تحویل نمایند تا پس از بررسی های لازم شناسنامه ها صادر و قبل از شروع انتخابات تحویل آنان گردد.

 مدیرکل ثبت احوال لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه ثبت احوال عضو اصلی هیات اجرایی انتخابات است به همین منظور همه ادارت ثبت احوال استان در روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد باز است و آماده پاسخگویی به نماینده فرمانداران در شعب اخذ رای جهت استعلامات و رفع مغایرتهای احتمالی شناسنامه ای با اطلاعات پایگاه می باشند.

امیری پریان عنوان کرد: می طلبد متقاضیان تا قبل از انتخابات اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند تا با دریافت خدمات لازم از ثبت احوال بتوانند در انتخابات شرکت نمایند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک