شورایی که نه به پاسدار بودن کاندیدا توجه کند و نه معاون اولی و نه به مسئولیت های قبلی فرد، نه به برادر عضو شورا بودن و نه به خط و خطوط؛ تنها به تکلیف عمل کند.

به گزارش خبر افلاک ،  حجّت‌الاسلام علی شیرزای نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادداشتی با تایید تصمیم شورای نگهبان در مورد احراز صلاحیت های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نوشت: درود بر امام خمینی که با تشکیل شورای نگهبان بنای پاسداری از قانون را در کشور محکم کرد. افرادی دیندار را در شورا عضو گذاشت که با نام فق‌ها به چیزی جز رضایت خدا نیاندیشند و مصلحت را فدای حقیقت نکنند.

شورایی که نه به پاسدار بودن کاندیدا توجه کند و نه معاون اولی و نه به مسوولیت‌های قبلی فرد، نه به برادر عضو شورا بودن و نه به خط و خطوط و نه به خوشایند این و آن، تنها به تکلیف عمل کند.

امام حکیمانه شورای نگهبان را شکل داد. مواظب باشیم به خاطر دنیای خود یا بدتر به خاطر دنیای دیگران آخرتمان را خراب نکنیم. از حق دفاع کنیم ولو به ضرر ما باشد. امروز هر حرفی که دشمن را شاد کند، گناه بزرگی است. با حمایت از قانون دشمن را نا امید کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان