سپهوند با بیان اینکه نقش بانوان در آگاهی بخشی و هدایت گری انتخابات مهم است، گفت: نقش آفرینی بانوان در گام دوم انقلاب اهمیت زیادی دارد.

به گزارش خبر افلاک مریم سپهوند اظهار داشت: با توجه به اینکه نیمی از جامعه را بانوان تشکیل داده اند، نقش بانوان همیشه در عرصه های مختلف به خوبی ایفا شده به طوری که از قبل پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون در همه صحنه ها حضور پرشوری داشته اند.

وی افزود: بانوان در پیروزی انقلاب، تدوام انقلاب، دفاع مقدس و در این سالها اثرگذار بوده اند و در دفاع از انقلاب و نظام با همه توان در عرصه های مختلف مانند انتخابات حضور داشته اند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه بانوان ستون های خانواده محسوب می شوند، علاوه بر اینکه خود در صحنه ها حاضر شده اند، در ترغیب اعضای خانواده نیز برای حضور پرشور نقش داشتند.

سپهوند با اشاره به نقش بانوان در گام دوم انقلاب گفت: همانگونه که بانوان ایران در گام اول انقلاب نقش خود را به خوبی ایفا کردند، در گام دوم انقلاب نیز نقش آفرینی می کنند و در راستای تحقق آرمان های انقلاب و امام(ره) و در مسیر تمدن سازی حرکت می کنند.

وی با اشاره به حضور پرشور در انتخابات پیش رو بیان کرد: در خرداد ۱۴۰۰ یک حماسه بزرگ در پیش داریم که بانوان در این انتخابات مانند دوره های قبلی نقش خود را با حضور در صحنه ایفا خواهند کرد، در این راستا با هدایت گری و آگاهی بخشی نیز همه توان خود را برای مشارکت بیشتر مردم در صحنه به کار می گیرند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان عنوان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون زمینه حضور بانوان در عرصه های سیاسی، اجتماعی، ورزشی فراهم شد و بانوان با ایفای نقش خود، نشان داده اند که در همه عرصه ها نقش برجسته ای دارند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک