گودرزی با بیان اینکه حضور در انتخابات، عزت آفرین بوده و این حضور تضمین آینده کشور است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته از اراده ملت است و پیوند آن با ملت حقیقی است.

به گزارش خبر افلاک عباس گودرزی اظهار داشت: یکی از مولفه های اقتدار و استحکام قدرت در هر کشوری، پیوند مردم با حاکمیت است و از آنجا که مردم یک کشور صاحبان اصلی کشور محسوب می شوند اگر مردم نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت بوده و احساس مسئولیت نداشته باشند، دشمن به خاک کشور طمع می کند و هدف توطئه دشمنان قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات موجب تامین و افزایش امنیت کشور می شود، افزود: حضور پرشور در انتخابات این پیام را به بیرون مرزها صادر می کند که مردم کشور خودشان قادر هستند سرنوشت کشور را رقم بزنند و اجازه دخالت بیگانگان در امور کشور را نمی دهند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران، متفاوت از انقلاب های دیگر است، نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته از اراده ملت است و پیوند آن با ملت حقیقی است.

وی با اشاره به اینکه بهترین راه حل مشکلات، حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است، بیان کرد: اگرچه در کشور مشکلاتی وجود دارداما بهترین راه حل مشکلات حضور در انتخابات و انتخاب فرد شایسته از روی دقت و آگاهی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، حضور مردم در پای صندوق های رای را عزت آفرین برشمرد و گفت: حضور پرشور در انتخابات، امنیت آفرین و عزت آفرین است و این حضور در واقع تضمین آینده کشور است که در کنار حضور مردم، انتخاب اصلح، کامل کننده این فرایند است.

گودرزی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات پیش رو تضمین کننده بقاء، ثبات، ماندگاری، عزت، امنیت و اقتدار یک کشور است و البته به فضل الهی قطعا این بار نیز ملت ایران با حضور خود در انتخابات ۲۸ خرداد حماسه ای دیگر را در دفتر افتخارات انقلاب اسلامی ایران ثبت می کنند چرا که معتقدم مردم با هر سلیقه و گرایشی و با وجود گلایه ها و مشکلات اما در شرایط حساس در صحنه حاضر می شوند و از انقلاب و سرزمین خود دفاع می کنند و این بصیرت و موقعیت شناسی و دوراندیشی ویژگی بارز ملت بزرگ ایران است.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک