امیری با اشاره به اهمیت نقش رسانه در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در انتخاب اصلح به شاخصه‌های امامین انقلاب توجه شود.

به گزارش خبر افلاک امیرعلی حیدر امیری ، اظهار داشت: درزمینهٔ انتخابات ریاست جمهوری هدف جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح می‌باشد، همه‌ کاندیداهایی که توسط شورای نگهبان تائید صلاحیت می‌شوند بایستی از بین آن‌ها اصلح را انتخاب کنیم چون همه صالح می‌باشند، ما باید از بین صالحین اصلح را انتخاب کنیم.

وی افزود: کارآمدی، پرتلاش بودن، جهادی بودن، انقلابی بودن، فساد ستیز بودن، کسانی که توکل بر خدا نموده‌اند و چشم بر کدخدا نداشته باشند، تفکر لیبرالی نداشته باشند، دارای تفکر جهادی و ایثارگر در کار باشند و… ازجمله مواردی است که مورد تأکید امامین انقلاب در شاخصه‌های کاندید اصلح ریاست جمهوری است.

کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل با اشاره به اینکه برای انتخاب رئیس‌جمهور بایستی از توان حداکثری مردم و جوانان استفاده کرد، عنوان کرد: درراستای انتخابات ریاست جمهوری ما با دو تفکر لیبرالی و انقلابی مواجه هستیم، تفکر لیبرالی تکیه‌بر غرب و کشورهای دارای نظام لیبرال دموکراسی داشته ولی تفکر انقلابی توکل بر خدا، تکیه‌بر نیروی مردمی و منابع داخلی و در پی ایجاد ارتباط با کشورهای مسلمان، همسایه و استکبارستیز دارند.

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهوری انقلابی حامی محور مقاومت و اعتقاد به مقاومت در مقابل سازش دارند ولی رئیس‌جمهور لیبرال، غرب‌زده، غرب‌گرا و به دنبال سازش با نظام سلطه می‌باشند.

امیری گفت: امروز مردم ما بایستی هوشیار باشند، فریب سخنان کلیشه‌ای مردم‌فریب و انتخاباتی نباشند، مردم ما کار و عمل می‌خواهند، مواظب سلبریتی های بی‌سواد، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های سم‌پاش غربی به‌خصوص شبکه‌های ماهواره‌ای در وادی‌های بیگانه باشند، دشمن با تمام قوا جلو آمده است.

کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل با توجه به اینکه هدف اولیه دشمن را دلسرد نمودن مردم از نظام و انتخابات، ایجاد ناامیدی و یاس است، بیان کرد: وظیفه نخبگان، رهبران، مسئولین و رسانه‌ها دادن امید به مردم و جلب مشارکت مردم در انتخابات می‌باشد، ان‌شاءالله انتخاباتی پرشور داشته باشیم و از بین کاندیداها تائید صلاحیت شده شخصی اصلح و در طراز بیانیه گام دوم انقلاب انتخاب عالی نماییم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک