حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه انتخاب اصلح شرایط را برای استفاده از ظرفیت های داخلی مهیا می کند، گفت: کسی که دارای تقوا، صداقت، توانمندی و راستگویی است می تواند به عنوان انتخاب اصلح معرفی شود.

به گزارش خبر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی اظهار داشت: در انتخابات پیش رو دو وظیفه مهم بر عهده همه مردم است، یکی حضور پرشور در پای صندوق های رای و دیگری انتخاب اصلح است.

وی افزود: دشمن تلاش دارد تا مردم را دلسرد کند، اگرچه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما راه حل رفع مشکلات حضور در انتخابات و انتخاب فردی است که بتواند با اولویت بندی برای حل مشکلات، با روحیه جهادی و انقلابی اقدام نماید.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه حضور در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کند، تصریح کرد: حضور در انتخابات سبب می شود تا اعتبار نظام در دنیا بالاتر رود و به انقلاب اسلامی ایران قدرت مضاعف می دهد.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر انتخاب اصلح عنوان کرد: کسی که دارای تقوا، صداقت، توانمندی و راستگویی است می تواند به عنوان انتخاب اصلح معرفی شود و وظیفه ما این است که از بین گزینه هایی که کاندیدا شده اند، بهترین فردی که توانایی اداره کردن، حل مشکلات، برنامه ریزی برای رفع دغدغه ها و مسائل را دارد انتخاب کنیم.

وی بیان کرد: ضروری است کسی انتخاب شود که دغدغه لازم را برای حل مشکلات داشته باشد، بتواند از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی برای رفع مشکلات و پیشرفت ها و توسعه استفاده کند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: صادقانه کار کردن یکی از مهمترین خصیصه های منتخب مردم است که این فرد می تواند با صداقت، شجاعت و قدرت در جهت پیشبرد اهداف موفق باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک