حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به اینکه لرستان دارای ظرفیت‌های زیادی است، گفت: لرستان آباد نیازمند انتخاب کاندیدایی اصلح است.

به گزارش خبر افلاک حجت‌الاسلام سید محسن موسوی ، اظهار داشت: انتخابات عرصه‌ای سرنوشت‌ساز و مهم برای تک‌تک ملت ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه لرستان آباد نیازمند انتخاب کاندیدای اصلح است، عنوان کرد: انتخاب نامزدهای اصلح شوراهای اسلامی شهر و روستا به زیبایی شهری و مدیریت صحیح امورات شهر کمک می‌کند.

امام‌جمعه پلدختر نقش شوراهای روستاها را مهم برشمرد و عنوان کرد: شوراهای اسلامی روستاها در امور توسعه‌ای این مناطق نقش مهمی ایفا می‌کنند و در مهاجرت معکوس شهر به روستا هم این مدیریت جمعی شوراها تأثیر دارد.

وی با اشاره به اینکه لرستان دارای ظرفیت‌های توسعه‌ای زیاد است، تصریح کرد: درزمینهٔ محرومیت‌زدایی استان و فعال کردن این ظرفیت‌ها در حوزه‌های مختلف کشاورزی، معدنی، باغی، صنعتی و گردشگری نیازمند انتخاب کاندیدای اصلح هستیم که در مسئولیت ریاست جمهوری بتواند مسائل و مشکلات مناطق محرومی همچون لرستان را برطرف کند.

موسوی با اشاره به مشکلات پسا سیلاب پلدختر، گفت: دولت علی‌رغم کارهای زیاد خوبی که در رفع مشکلات سیل‌زدگان انجام داد ولی در بخش‌هایی همچون کشاورزی و مسکن مردم همچنان دغدغه‌هایی دارند که نیازمند توجه است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک