امام جمعه خرم آباد گفت: انتخابات صحنه رفاقت و رقابت است و مردم با حضور پرشور در این رویداد مهم دشمنان نظام اسلامی را مایوس خواهند کرد.

به  گزارش خبر افلاک ، سید” احمدرضا شاهرخی” امام جمعه خرم‌آباد و نماینده ولی فقیه در لرستان در خطبه‌های نماز عید فطر در مصلی الغدیر شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: آن‌هایی که از ابتدای انقلاب نقشه برای از بین بردن نظام را تدارک دیدند و جنگ هشت ساله را تحمیل کردند و فتنه‌هایی را طراحی کردند به دنبال فضاسازی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: باید مراقب بود که صحنه پرشور انتخابات با رقابت و رفاقت صورت گیرد، زیرا دشمنان می‌خواهند این صحنه را به رقابت‌های همراه با کینه تبدیل کنند.

او گفت: امروز دشمن کینه را دنبال می‌کند، تفرقه و اختلاف نابود کننده است و باید با انتخاب رییس جمهور و افراد شورا‌های اصلح آینده خوبی را رقم بزنیم و دشمن را به عقب برانیم.

امام جمعه خرم آباد افزود: باید از کسانی که برای برگزاری پرشور انتخابات شرکت می‌کنند تشکر کرد و مردم بدانند که حضور پرشور آنان موجب عزت و سربلندی نظام و ناامیدی دشمنان خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی  در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان شاهد بودیم که دشمنان جنایتکار در منطقه چگونه به مسلمانان ظلم می‌کنند لذا تنها راه مقابله با استکبار مقاومت می‌باشد.

او گفت: جنایتکاران اشتغالگر قدس مانع برگزاری نماز در مسجد الاقصی شدند، اما جوانان فلسطینی توانستند آن‌ها را به عقب برانند و امروز مسلمانان با حمایت مقاومت بیدار شدند و میدانند که مذاکره راه به جایی نخواهد برد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان