داوطلب انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ درباره برخی حواشی انتخاباتی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبر افلاک سعید محمد داوطلب انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ، درباره صوت سه ساعته منتشر شده از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان گفت: من در توئیتر خودم هم گفتم که دیپلماسی و میدان دو بال پرواز کشور هستند و باید از هر دو استفاده شود و این دو را نباید رو به روی هم قرار داد، اگر هم فردی این کار را انجام دهد بد سلیقگی کرده و ما باید از ظرفیت‌های دیپلماسی و میدان توامان با یکدیگر بهره ببریم.

او درباره اقبال مردم به جریان‌های اصلاح طلب و اصولگرا در انتخابات پیش رو افزود: هر فردی که بتواند مشکلات مردم را حل کند بالا خواهد آمد، زیرا این رای متعلق به مردم است و نمی‌توان از الان گفت که چه کسی انتخاب خواهد شد، اما مهم این است که فردی بالا خواهد آمد که بهتر بتواند مشکلات مردم را حل کرده و برای آنها برنامه داشته باشد.

محمد در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما عملکرد روحانی بر روی آرای گزینه های اصلاحات در انتخابات پیش رو تاثیر دارد؟ گفت: بعید است که این‌گونه باشد، اما همانطور که گفتم هر فردی که بهتر بتواند در چارچوب گفتمانی مردم طرح دهد، آن فرد رای خواهد آورد که برای همه طیف‌ها شانس وجود دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان