شاهرخی با اشاره به نقشه های دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی گفت : دشمنان درصدد هستند تا با فضاسازی ، و پراکندن بذر ناامیدی در دل ها، مانع از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوند.

به گزارش خبر افلاک حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی، با اشاره به نقشه های دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: دشمنان درصدد هستند تا با فضاسازی ، و پراکندن بذر ناامیدی در دل ها، مانع از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوند.

وی افزود: تمامی احزاب، گروه ها، جوانان انقلابی و …تلاش کنیم که صحنه پرشور رقابت و رفاقت در انتخابات ما صورت بگیرد ، دشمن به دنبال ایجاد رقابت های کینه توزانه و چند دستگی های مزموم هست.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: صحنه انتخابات صحنه رقابت همراه با رفاقت است نه چند دستگی و کینه توزی، چراکه تفرقه نابود کننده است باید با انتخاب بهترین رئیس جمهور و افراد اصلح برای شوراهای شهر و روستاها آینده ای خوب برای شهر و کشورمان رقم بزنیم.

شاهرخی با اشاره به حوادث تلخ پیش آمده در مدرسه دخترانه سید الشهدا افغانستان تصریح کرد: جنایتکاران و اشغالگران قدس مانع از برگزاری نماز در مسجدالاقصی شدند ولی جوانان فلسطین به مقابله برخاستند و شهرک نشینان غاصب را به عقب راندند امروز مسلمانان با هدایت های انقلاب اسلامی بیدار شدند و می دانند با مذاکره نتیجه ای حاصل نمی شود چراکه نتیجه سال ها مذاکره،کوچک شدن نقشه فلسطین و افزوده شدن نقشه اقلیم رژیم اشغالگر قدس است،براین اساس متوجه شدند با این مذاکرات راه به جایی نخواهند برد.

وی خاطرنشان کرد: خدمات گروه های جهادی و جوانان انقلابی، نهادها و سازمان ها از جمله توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی در محله ها و کوچه های این شهر، همه از برکات ماه رمضان است،ماهی که همراه با انفاق در راه خدا بود.

  • منبع خبر : خبر افلاک