نایب رییس شورای وحدت نیرو‌های انقلاب لرستان گفت: رییس جمهور اصلح باید با روحیه عدالت‌خواهی با فساد برخورد جدی داشته باشد.

به  گزارش خبر افلاک ، حسن شریعت نژاد نایب رئیس شورای وحدت نیرو‌های انقلاب لرستان گفت: سرنوشت کشور در انتخابات رقم می‌خورد و بی توجه‌ای یا بی‌تفاوتی در این عرصه حساس و خطیر، زیبنده نظام اسلامی نیست.

شریعت نژاد با بیان اینکه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح ۲ موضوع اصلی در انتخابات است افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، اقتدار و امنیت ملی را در پی دارد و پشتوانه مشروعیت نظام محسوب می‌شود.

او گفت: حضور در انتخابات در نظام اسلامی به واسطه وجود دشمنان داخلی و خارجی در حقیقت رای به سیستم سیاسی در کشور به شمار رفته و مشارکت حداکثری مردم همیشه بر تصمیمات دشمنان ما در هر برهه و عقب نشینی آنان تاثیرگذار بوده است.

به گفته نایب رئیس شورای وحدت نیرو‌های انقلاب لرستان انتخابات تجلی گاه و عرصه تعیین سرنوشت هر جامعه و هر شهروند برای تصمیم گیری و تصمیم سازی به منظور بهبود شرایط جامعه و حرکت به سمت تغییرات برجسته و محسوس و قابل لمس است.

شریعت نژاد گفت: تلاش برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات و پرهیز از دلسرد نمودن مردم، یک اصل مهم و همیشگی در انتخابات است.

او تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بر پایه رای مردم بنا شده بنابراین حضور وسیع مردم در پای صندق‌های رای برای موجودیت نظام جمهوری اسلامی جنبه حیاتی دارد و مشارکت بالا در این انتخابات بسیار حایز اهمیت است.

 نایب رئیس شورای وحدت نیرو‌های انقلاب لرستان افزود: پرهیز از عوامفریبی و شعار‌های بدون پشتوانه دیگر الزامات رفتاری در عرصه تبلیغات انتخاباتی و رقابت‌های سیاسی است تا بدین ترتیب اخلاق اسلامی و اخلاق انسانی سر لوحه کار همه فعالان سیاسی قرار گیرد.

شریعت نژاد در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت: شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی بر کار تیمی تاکید دارد.

او افزود: هدف اصلی شورای ائتلاف این است که وحدت و انسجام حداکثری در بین نیرو‌های جبهه انقلاب شکل بگیرد و با دعوت از همه نیرو‌های انقلابی حضور تمامی احزاب را در شورای ائتلاف می‌پذیرد.

 نایب رئیس شورای وحدت نیرو‌های انقلاب لرستان ادامه داد: شعار اصلی شورا بعد از دعوت عموم مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت به وحدت، همدلی، انسجام و کار تشکیلاتی در جبهه شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی است.

شریعت با بیان اینکه فعالیت شورای ائتلاف انقلاب اسلامی استان لرستان با حضور منتخبین احزاب و افراد حقیقی و حقوقی به عنوان بخشی از جبهه انقلاب اسلامی مدتی است آغاز شده، افزود: شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی جمعی فراگیر از چهره‌های ملی، مسئولان احزاب و تشکل‌ها و چهره‌های انقلابی محلات با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات است.

ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان