سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبر افلاک ، سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد که در زیر آمده است:

«امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است، حقیقتی بسیار گسترده‌تر از مسئله فلسطین؛ امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است و مبارزه با نظام سلطه است». (امام خامنه‌ای مدظله العالی).

بیش از هفت دهه از تحمیل اجباری تزریق یک ویروس آدمکش و خانمان سوز از سوی استعمار جهانی بر کالبد وجودی سرزمین قبله اول جهان اسلام می‌گذرد. رژیم منحوس صهیونیسم با غصب سرزمین آبا و اجدادی مردم فلسطین از هیچ اقدامی جهت ذبح بشریت فروگذاری نکرده است. مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر جنایات‌های رژیم کودک کش سکوت اختیار کرده اند بلکه خود حامی و محرک این جنایت‌ها بوده اند.

جهانی شدن روز قدس مرهون درایت و بصیرت بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ره، مجاهدات‌های مخلصانه و مجدانه رهبرمعظم انقلاب، همراهی و همروی ملت شریف ایران، مسلمانان عدالتخواه و آزادیخواهان جهان بوده و ثمرات این شجره طیبه روز به روز نمایان‌تر و تلالو آن درخشان‌تر و نوید بخش آسمانی الا انّ نصرالله قریب است.

امسال نیز با وجود شیوع ویروس کرونا ملت شریف ایران هم‌صدا با همه مسلمین جهان با راه اندازی پویش‌های جهانی و در بستر فضای مجازی همچون گذشته حمایت از مردم مظلوم فلسطین را فریاد خواهند زد تا رژیم غاصب صهیونیستی بداند فلسطین مسئله اول امت اسلام است.

سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان نیز همنوا با مردم سراسر ایران و جهان همچون گذشته ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسراییل و حمایت‌های آمریکا از آن با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و، ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) تجدید پیمان نموده و از آحاد ملت شریف ایران خواستار تلاش گسترده در راستای حفظ شعایر استکبارستیزی است تا این پیام الهی و وعده حق “وَ سَیَعلَمُ الّذِینَ ظَلَمُوا أیَّ مُنقَلَب یَنقَلِبُونَ” به گوش جهانیان برسد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان