سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در حاشیه دیدار با کارکنان آموزش و پرورش،مدیران و معلمان مدارس راهیان کوثر به مناسبت روز معلم،با اشاره به این که معلمی شغل انبیاست، گفت:تفکر آگاهانه و حکیمانه یک معلم بر تربیت و پرورش نیروی انسانی یک جامعه تاثیر مستقیم داشته، اندیشه ای که می تواند فرد را در انتخاب مسیرصحیح زندگی هدایت و راهنمایی کند.

به گزارش خبر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در حاشیه دیدار با کارکنان آموزش و پرورش،مدیران و معلمان مدارس راهیان کوثر به مناسبت روز معلم،با اشاره به این که معلمی شغل انبیاست، اظهار داشت:تفکر آگاهانه و حکیمانه یک معلم بر تربیت و پرورش نیروی انسانی یک جامعه تاثیر مستقیم داشته، اندیشه ای که می تواند فرد را در انتخاب مسیرصحیح زندگی هدایت و راهنمایی کند.

وی با اشاره به ضرورت آشنایی خانواده ها با آسیب ها و فرصت های محیط مجازی افزود: با بروز بیماری کرونا و مجازی شدن آموزش دروس دانش آموزان، جهاد علمی معلمان مرز و بوم ما برای همگان نمایان شد؛ به گونه ای که بواسطه تعهد و دغدغه آموزگاران، آموزش ها نه تنها در محیط مدارس بلکه ساعت های گوناگون و در طول روز و در محیط مجازی برقرار است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلمان شهید لرستان از جمله شهید مصطفی میرشاکی عنوان کرد: امروز بحمدالله با وجود آموزگاران و مربیان انقلابی، شاهد رشد و تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی در سطح مدارس استان هستیم.

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد: در میدان بودن جوانان پرشور و نخبه امروز نتیجه تلاش و آموزش بصیرت معلمین انقلابی است و قطعا هرکسی امروز در هر جایگاهی تا رسیدن به آن منصب از وجود معلمان و آموزگارانی توانمند بهره برده است.

وی با اشاره به مراسم تجلیل از ۲۱ مربی عقیدتی،سیاسی تصریح کرد:مربیان عقیدتی ما به واقع مربیان صالحین هستند که کارگاه ها و نشست هایی بر اساس منابع قرآن، احکام، وصیت نامه شهدا و راهبردهای ولایت در سطح کلیه محلات شهرستان برگزار می کنند.

انتهای پیام /

  • منبع خبر : خبر افلاک