دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سلسله گفت: تمام کسانی که به هر نحوی در ارتباط با وقایع اخیر کهمان خوراک شبکه‌های معاند نظام را فراهم کردند شناسایی شدند.

به گزارش  خبر افلاک ، یونس آزادپور،دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سلسله  گفت: مردم شریف سلسله مردمی فهیم انقلابی و نجیب هستند و حساب این مردم ولایت مدار از فریب خوردگان قانون شکن جداست.

او  افزود: طی روز‌های گذشته اتفاقاتی در فضای مجازی، کانال‌ها و گروه‌های فعال در این فضا افتاد که به هیچ وجه زیبنده مردم سلسله نبوده و نیست.

او  ادامه داد: متاسفانه برخی افراد معلوم الحال با نشر تصاویر و مطالبی اقدام به تشویش اذهان عمومی، نشراکاذیب و خوراک دادن به رسانه‌های معاند و ضد نظام در جهت تضعیف نظام مقدس اسلامی کردند که دستگاه قضا با تمام توان و تشکیل تیم ویژه اقدام به دستگیری ۶ نفر از مدیران و آدمین‌های فضای مجازی کرد.

آزادپور بیان کرد: امروز هم یک نفر از مدیران گروه‌های تلگرامی که منتسب به یکی از مسئولان شهرستان است دستگیر شد.

او  با تاکید بر اقتدار قانون گفت: تمامی افراد (اعم از حقیقی و حقوقی) در هرجایگاه و منصبی در مقابل قانون بایستی پاسخگو باشند و در مسیر اجرای قانون با هیچ شخصی مماشات نداریم.

دادستان سلسله افزود: بر اساس تحقیقات انجام شده  برخی از مدیران شهرستانی ذینفع در منطقه کهمان، در درگیری اخیر برخی از قانون شکنان به طرق مختلف، پشت صحنه جریانات اخیر را مدیریت کرده اند! که بزودی تفهیم اتهام و روانه زندان می‌شوند.

او  اظهار کرد: کهمان سرمایه عمومی و متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و تمامی کسانی که با کشیدن سلاح سرد و گرم در مقابل کارگروه آزادسازی و مرجع خدوم انتظامی ایستادند و از اجرای احکام قانونی ممانعت کرده و پس از هنجارشکنی متواری شده اند، شناسایی و تحت پیگرد بوده و بزودی دستگیر و به اشد مجازات محکوم می‌شوند.

او تصریح کرد: چنانچه از این پس هر کسی به هر نحوی برای گردشگری در کهمان مزاحمت ایجاد کند ، در زمره مخلان نظم امنیت عمومی قرار دارند و در چارچوب قانون قاطعانه با آنان برخورد خواهد شد.

دادستان سلسله بهربرداری کانال‌ها و شبکه‌های معاند نظام و خدشه دار شدن چهره انقلابی مردم شریف سلسله را نتیجه قانون شکنی و تخلف برخی از مدیران گروه‌ها و کانال‌های فضای مجازی دانست و افزود: این کانال‌ها با ایجاد تنش نشر اکاذیب آب به آسیاب دشمن ریختند و بدون شک دستگاه قضا برخوردی قانونی با آن‌ها خواهد نمود.

او با اشاره به اینکه تا کنون در این خصوص ۶ نفر روانه زندان شده اند، افزود: امروز هم مدیر یک گروه تلگرامی که منتسب به یکی از مسئولان است دستگیر و پس از تفهیم اتهام روانه زندان خواهد شد.

آزادپور با هشدار جدی به همه فعالان در فضای مجازی هرگونه توهین تهمت و نشر اکاذیب را قانون شکنی دانست و گفت: با همکاری گروه ویژه شناسایی و پس از بازداشت روانه بازداشتگاه خواهند شد.

چهارشنبه هفته گذشته در جریان اجرای طرح آزادسازی حریم منطقه گردشگری کهکان الشتر عده‌ای از سودجویان مانع اجرای طرح شدند و با نیروی انتظامی درگیر شدند.

 انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان