سپهوند گفت: همزمان با ماه رمضان ختم قرآن به نیت 6300 شهید استان در ماه رمضان برگزار می شود.

به گزارش خبر افلاک مریم سپهوند اظهار داشت: یکی از برنامه های کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان لرستان، ختم قرآن به نیت از شهدا بود که این برنامه همزمان با ماه مبارک رمضان قرائت می شود.

وی افزود: ختم قرآن از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و افرادی که تمایل داشته باشند می توانند در این برنامه معنوی شرکت کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: همچنین پویش نذر روزه مستحبی به نیت از شهدای استان قبل از ماه رمضان برگزار شد و این برنامه نیز به مناسبت کنگره ملی اجرا گردید.

سپهوند با اشاره به آزادسازی زنان زندانی گفت: این پویش با عنوان (مادرم به خانه برمی گردد) راه اندازی شده که خیرین و بسیجیان می توانند با اهدای مبالغ مورد نظر برای آزادسازی زنان زندانی اقدام نمایند که تلاش داریم در ماه رمضان تعدادی از این بانوان آزاد شوند.

وی بیان کرد: اهدای خون توسط بانوان بسیجی استان، توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی، دیدار با خانواده های شهدا، نشست های بصیرتی به صورت حضوری و در بستر فضای مجازی از دیگر برنامه های بسیج جامعه زنان در ماه رمضان است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان خاطرنشان کرد: در شب های قدر هم تلاش می شود تا برنامه ها با تعداد محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط بانوان برگزار گردد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک