فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: در قالب هشت طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در فروردین ماه سال جاری۲۰۴ سارق دستگیر شدند.

به گزارش  خبر افلاک ، سرهنگ”عباس دولتشاهی” فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: در قالب هشت طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در فروردین ماه سال جاری۲۰۴ سارق دستگیر و ۳۶۴ فقره انواع سرقت کشف شده است.

 دولتشاهی به رسانه‌ها اعلام کرد: در این مدت هشت عامل تیراندازی که به دلایل اختلافات اقدام به تیراندازی کرده بودند دستگیر و ۲۶ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری فاقد مجوز کشف شد.

او اظهار داشت: همچنین در بحث مبارزه با سوداگران مرگ ۱۳ خرده فروش مواد مخدر در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر و مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی یک هزار و ۷۳۶ عدد انواع قرص‌های روانگردان وغیره کشف و در همین مدت نیز ۲۳۷ معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شدند.

فرمانده انتظامی خرم آباد اظهار داشت: در این راستا ۱۴۱ متهم تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی نیزپس از دستگیری تحویل دستگاه‌های مربوطه شدند و در بحث برخورد با خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش ۴۹۷ دستگاه توقیف و اعمال قانون شدند.

دولتشاهی  بیان کرد: در راستای مبارزه با مفسدان اقتصادی ۹ محموله کالای قاچاق شامل دارو و تجهیزات پزشکی، لوازم برقی و خانگی، پارچه و سیگار به ارزش ۱۱ میلیارد ریال بهمراه خودرو و ۹ نفر تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان