حجت‌الاسلام درویشی با اشاره به اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه‌ جامعه درمانی است، گفت: طلاب و روحانیون جهادی برای حضور در نقاهتگاه‌ها و ارائه مشاوره به بیماران کرونایی آمادگی دارند.

به گزارش خبر افلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی امروز در دیدار با رئیس بیمارستان شهدای عشایر ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روز کادر درمان، اظهار داشت: امروز بزرگ‌ترین سرمایه‌ای که جامعه درمان ما دارند قدردانی و اعتماد مردم نسبت به کادر خدوم بهداشت و درمان است.

وی با اشاره به جایگاه والا و ارزشمند خدمت به مردم، افزود: جامعه طلاب جهادی اشتیاق همکاری با شبکه بهداشت درزمینه های مختلفی همچون مشاوره، خدماتی و برخی سطوح درمانی که آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند رادارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان عنوان کرد: طلاب بسیجی امروز برای خدمت در هر سطحی درزمینهٔ سلامت و درمان آمادگی دارند، همان‌طوری که در ابتدای شیوع بیماری برای ضدعفونی مناطق و منازل محرومین و بیماران کرونایی پای‌کار آمدند.

وی با اشاره به خدمات طلاب در راستای غسل و تدفین، فوت‌شدگان کرونایی تصریح کرد: ظرفیت بسیج طلاب برای کمک به کادر درمان فراهم است تا باری از روی دوش این عزیزان برداشته شود، طلاب و روحانیون جهادی برای حضور در نقاهتگاه‌ها و ارائه مشاوره به بیماران آمادگی دارند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) از کادر درمان تجلیل می‌شود؛ شاید مانتوانیم درزمینه های تخصصی کمک کنیم اما آنجایی که نیاز و تشخیص مدیران بیمارستان‌ها باشد طلاب جهادی وارد عمل شده و قدردان هستیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبر افلاک