سرهنگ بازگیر با اشاره به نقش دانش‌آموختگان بسیجی در کمک به کادر درمان مقابله با کرونا، گفت: خدمت‌رسانی به مردم باروحیه جهادی ادامه دارد.

سرهنگ ماشااله بازگیر ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح شهید سلیمانی در مراکز بهداشت خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگارخبرافلاک، اظهار داشت: بررسی استمرار فعالیت تیم‌های مراقبتی، حمایتی، نظارتی طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با موج چهارم کرونا، کمک به کادر درمان و سلامت مردم، از اهداف بازدید امروز به شمار می‌رود.

وی افزود: بسیجیان از اسفند ۹۸ در راستای مقابله با این ویروس منحوس شبانه‌روز و باروحیه و فرهنگ خدمت به مردم پای‌کار بوده‌اند و امروز همچنان در مراکز بهداشت به‌عنوان سنگرهای جبهه امروز باهدف حفظ جان مردم مشغول جهاد هستند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: امروز از روند اجرای طرح شهید سلیمانی در پایگاه‌ها و مراکز بهداشت فلک الدین، تختی، پشته و مراکز سلامت جامع شهری خیریه حاجیه صدیقه قاضی، دباغ و سمیه بازدید به عمل آمد و طی چند روز کلیه مراکز و پایگاه‌ها سرکشی می‌شوند.

وی تصریح کرد: با توجه به دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا پیرامون ضرورت تعطیلی برخی مشاغل، بازرسی تیم‌های نظارتی و هم‌چنین بسیج اصناف شهرستان از واحدهای صنفی، آرایشی و…انجام می‌شود.

بازگیر با اشاره به استفاده از ظرفیت دانش‌آموختگان بسیجی در رشته علوم آزمایشگاهی جهت کمک به کادر مراکز غربالگری در انجام تست کرونا خاطرنشان کرد: در ماه رمضان بر اساس تقویم هفتگی، جابه‌جایی اعضای تیم‌های مراقبتی انجام می‌شود تا شاهد اثرگذاری هرچه بیش‌تر درروند بیماریابی، درمان و کاهش آمار مبتلایان باشیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبر افلاک