مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: با توجه به تغییر وضعیت کرونا در استان، فعالیت آموزشی مدارس لرستان از امروز ۱۴ فروردین ماه به صورت غیرحضوری است.

به گزارش خبر افلاک ، علیرضا نخعی،مدیرکل آموزش و پرورش لرستان درباره جزییات فعالیت آموزشی مدارس لرستان از امروز چهاردهم فروردین گفت : فعالیت آموزشی مدارس لرستان از امروز در شهرستان‌های قرمز خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز، ازنا، دلفان و شهرستان‌های نارنجی دورود، پلدختر، کوهدشت، سلسله، رومشگان و چگنی به صورت غیر حضوری و تنها از طریق شبکه شاد آغاز می‌شود.

نخعی همچنین درخصوص فعالیت کارکنان اداری آموزش و پرورش و کادر اجرایی مدارس استان نیز افزود: در شهرستان‌های قرمز دو سوم دورکاری و یک سوم در محل کار حضور خواهند یافت و در شهرستان‌های نارنجی نیز ۵۰ درصد کارکنان دور کار و ۵۰ درصد نیز در محل کار حضور خواهند یافت.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کووید۱۹ در استان به ۷۷ هزار و ۸۵ نفر رسید و مجموع جان باختگان این بیماری به یک هزار و ۳۹۱ نفر رسید.

اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز و ازنا در وضعیت قرمز، دورود، دلفان و سلسله در وضعیت نارنجی و پلدختر، کوهدشت، رومشکان و چگنی نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان