دبیرکل جبهه حامیان قانون گفت: رئیس جمهوری که انتخاب می‌کنیم باید شاخص‌های مدنظر رهبری اعم از کارآمدی و پاکدستی را داشته باشد.

به گزارش خبر افلاک حسن لطفی دبیرکل جبهه حامیان قانون ، با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ گفت: مقام معظم رهبری هر ساله پیامی نوروزی را به مناسبت آغاز سال جدید بیان می‌کنند که این بیانات باید با جدیت هرچه تمام‌تر، نصب العین مسئولین کشور علی الخصوص مدیران اجرایی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و تمام ارگان‌ها و نهاد‌ها و مردم قرار گیرد.

لطفی افزود: ما هم در هر جایگاهی که قرار داریم باید در همین راستا و با هدف قراردادن رهنمود‌ها و بیانات مقام معظم رهبری، قدم‌های کارآمدی به سمت اجرایی شدن فرمایشات رهبری در پشتیبانی از تولید و رفع موانع قدم بر داریم.

او ادامه داد: اگر بخواهیم اهمیت موضوعی که رهبری در شعار امسال رو نمایی کردند را بررسی کنیم، باید گفت که از سال ۱۳۶۸ که حضرت آیت الله خامنه‌ای پس از امام خمینی (ره) به رهبری انقلاب اسلامی برگزیده شدند، نزدیک ۳۲ سال می‌گذرد. ایشان از سال ۱۳۶۹ به بعد در ابتدای سال بر یک مساله و موضوع به عنوان مساله مورد تاکید نظام اشاره می‌کردند تا اینکه به طور رسمی از سال ۱۳۷۸ بنا را بر نام‌گذاری سال‌ها گذاشته و در سخنرانی نوروزی شان نام سال را انتخاب و معرفی می‌کردند و از سال ۱۳۹۰ تاکنون اگر دقت کرده باشید اکثریت یا به قولی تمام نام‌گذاری‌ها از سوی مقام معظم رهبری برگرفته از اقتصاد و تولید بوده است که نشان دهنده دغدغه ایشان به موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال جوانان است.

دبیرکل جبهه حامیان قانون در پایان گفت: باید با در نظر گرفتن رهنمود‌های مقام معظم رهبری اول از همه به فکر پرشور کردن و بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ باشیم و دوم اینکه بتوانیم رئیس جمهوری انتخاب کنیم که فاکتور و شاخص‌های مورد نظر و تاکیدات رهبری اعم از دولت جوان انقلابی و کارآمدی و پاکدستی را دارا باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان