سپهوند با بیان اینکه ۹۹ تاریخی ترین سال دو ومیدانی استان لرستان بود، گفت: شش مقام اول و دوم در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان حاصل شد.

به گزارش خبرافلاک « سیاوش سپهوند» امروز(۳ فروردین) در سخنانی، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های اصولی و مدون در سال دوم فعالیت این هیئت و با جذب اسپانسر، شرایط برای اجرای فعالیت‌ها به شکل مطلوب فراهم شد.

 

وی ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف ما تیم‌داری در رقابت‌های بانوان و آقایان بود که با ورود باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد این مهم را به بهترین شکل ممکن انجام دادیم و موفقیت‌های زیادی نیز حاصل شد.

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی و رئیس هیئت این رشته در لرستان افزود: سال ۹۹ شش مقام اول و دوم در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان حاصل شد که دو عنوان قهرمانی آن در رقابت‌های داخل سالن بود.

رئیس هیئت دوومیدانی لرستان اضافه کرد: دو عنوان قهرمانی نیز در رقابت‌های نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان به دست آمد که با رکوردشکنی‌های زیادی همراه بود و امسال نیز با قدرت تیم‌داری را ادامه خواهیم داد.

 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبستان