معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بیش از 70 هزار و 453 ماسک ،20 هزار و 921 بطری مواد ضدعفونی کننده ،24 هزار و  55 جفت دستکش بین نیازمندان و خانواده های محروم مناطق حاشیه شهرها توزیع شد.

حمید جمشیدی ؛ در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به اجرای طرح خدمات بشردوستانه  برای مقابله با کرونا از ابتدای سال ۹۹ اظهار داشت: این نوع از خدمات در سه حوزه شامل معاونت های جوانان ، داوطلبان و امداد با برپایی ایستگاه های غربالگری در ورودی و خروجی شهرها و تب سنجی بیش از ۸۸۹ هزار و ۸۵۹  نفر شروع شد.

وی با اشاره به روحیه انقلابی و جهادی جوانان در ضدعفونی کردن منازل بیماران مبتلا به کرونا و مشارکت و فعالیت بیش از سه هزار و ۳۱۷ جوان لرستانی بصورت روزانه افزود:  بیش از ۷۰ هزار و ۴۵۳ ماسک ،۲۰ هزار و ۹۲۱ بطری مواد ضدعفونی کننده ،۲۴ هزار و  ۵۵ جفت دستکش بین نیازمندان و خانواده های محروم مناطق حاشیه شهرها توزیع شد.

جمشیدی  با اشاره به تهیه سبد های غذایی به ارزش ۸۵۰ میلیون تومان عنوان کرد: در این ایام با همکاری خیرین ،سازمان داوطلبان و جمعیت هلال احمر ۲۲۰۰ سبد غذایی و ۵۰۰۰ بسته لوازم التحریر به آسیب دیدگان از کرونا اهدا شد.

معاون جمعیت هلال احمر لرستان خاطرنشان کرد: در دو ماه محرم و صفر برنامه فرهنگی” نذر سلامت” با توزیع ماسک بین عزاداران حسینی اجرا شد؛ همچنین با تامین مالی سازمان جوانان،کمک خیرین و حضور جوانان ضمن ضدعفونی جایگاه های عزاداری هیات ها ،فاصله مصوب ستاد مقابله با کرونا بین عزاداران را مشخص کردیم.

انتهای پیام/