نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: مسئولان استان اگر می‌خواهند مدال امین‌الله را بر گردنشان آویزان شود باید قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها و سایر امور رعایت کنند.
به گزارش خبرافلاک حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با مدیرعامل و جمعی از کارکنان جمعیت هلال‌احمر لرستان با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر یک جمعیت خیریه، مردمی و عام‌المنفعه است اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر در آسیب‌ها و حوادث به‌سرعت جهت کمک‌رسانی به مردم حضور پیدا می‌کند که علی‌رغم جنبه سازمانی یک وظیفه دینی است و به معنای دیگر همه مردم عضو هلال‌احمر هستند.
وی افزود: هرکسی رسیدگی به امور مسلمانان کوتاهی کند مسلمان کامل نیست در همین راستا هم مسلمانی که شهادتین را گفت یک عضو از هلال‌احمر است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: هلال‌احمر نیازمند افراد دانا و توانمند در امدادهای تخصصی است که خوشبختانه هلال‌احمر استان لرستان بر اساس گزارش ارائه‌شده در این راستا تاکنون اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.
وی بیان کرد: برخی دستگاه‌ها اگر کارشان را به‌خوبی انجام ندهند آثار عدم کمیت و کیفیت کارشان به‌سرعت نمایان نمی‌شود ولی هلال‌احمر سازمانی است که اگر هنگام حوادث به‌موقع وارد عمل نشود کمیت و کیفیت کارشان به‌سرعت آشکار می‌شود.
وی با اشاره به ابقاء مدیر عامل فعلی هلال‌احمر تصریح کرد: مردم از مدیر جدید آورده جدید می‌خواهند بر همین اساس باید در درون و بیرون از سازمان از افراد مبتکر، خوش‌فکر و توانا برای آورده‌های جدید بهره گرفت.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به فعالیت نیروهای داوطلب جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: بهره بردن از نیروهای داوطلب هلال‌احمر جهت حوادث ناگهانی بسیار اهمیت دارد و همچنین باید با به‌کارگیری جوانان مومن، پای کار، معنویت‌گرا و اخلاق مدار آمادگی لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشد.
وی با بیان اینکه هر چه بتوانیم مسائل فرهنگی و دینی را عمق ببخشیم در کارها موفق می‌شویم اظهار داشت: با توجه به اینکه هلال‌احمر با مردم‌داری خلق‌وخوی های متفاوت در ارتباط است بر همین اساس کارکنان هلال‌احمر باید از ظرفیت بالا، صبر و شکیبایی در مقابله با ناملایمات برخوردار باشند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرخی ضمن تأکید بر مقابله با فرصت شغلی نابرابر افزود: آنچه امروز مردم را آزار می‌دهد می‌بینند با تبعیض و عدم رعایت عدل و انصاف افرادی در دستگاه‌های دولت جذب می‌شوند، در همین راستا کسی که می‌خواهد مدیر باشد باید توصیه ناپذیر باشد.
 نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: مسئولان استان اگر می‌خواهند مدال امین‌الله را بر گردنشان آویزان شود باید قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها و سایر امور رعایت کنند.
 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان شاهرخی با بیان اینکه آنچه مردم را آزار می‌دهد عدم توجه به فرصت‌های شغلی برابراست بیان کرد: متأسفانه گاهی از دستگاه‌ها اخباری شنیده می‌شود که بسیار ناراحت‌کننده است و استخدام‌ها بر اساس نسبت فامیلی انجام می‌شود پذیرفته نیست بلکه باید فرصت شغلی برابر باشد و برای استخدام‌ها فراخوان عمومی زده شود.

انتهای پیام/
  • منبع خبر : یافته