فرماندار خرم‌آباد گفت: به واسطه حضور مقتدر نیروی انتظامی لرستان، استان از امنیت لازم برخوردار است، همچنان‌که در اغلب شاخص‌های امنیتی از رتبه‌های خوبی برخوردار هستیم.

به گزارش خبرافلاک جعفر طولابی صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی، ضمن گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: امروز بهربرکت نظام جمهوری اسلامی و با حضور مقتدر نیروهای مسلح تحت رهبری مقام معظم رهبری، کشور و جامعه ما از نعمت امنیت عمومی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با توجه به جایگاه و اقداری که داشته، در برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی نقش بسزایی دارد.

فرماندار خرم‌آباد با برشمردن مولفه‌های موردنیاز پلیس برای انجام وظیفه، بیان داشت: اقتدار در عمل و اعتماد عمومی مردم دو شاخص مهم هستند که برای انجام صحیح وظیفه به پلیس کمک می‌کنند.

طولابی تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از این دو ویژگی برخوردار است، همچنان‌که در جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و مقابله با مجرمان باصلابت در صحنه حضور فعالی دارند.

وی با اشاره به پایداری نیروی انتظامی در زمینه برقراری امنیت، افزود: هرچه اقتدار نیروی انتظامی بیشتر شود، بدون تردید اعتماد مردم نیز به این مجموعه افزایش می‌یابد.

فرماندار خرم‌آباد ادامه داد: مردم نیروی انتظامی را در کنار خود دیده و آن را در همه صحنه‌ها حاضر می‌بینند، همچنان‌که در مواقع مختلف این نیرو پیشران بوده و به مردم خدمت‌رسانی می‌کند، از طرفی اعتماد مردم نیز در جهت همراهی و همکاری با نیروی انتظامی افزایش پیدا کرده است.

طولابی خاطرنشان کرد: به واسطه حضور مقتدر نیروی انتظامی لرستان، از امنیت لازم استان برخوردار است، همچنان‌که در اغلب شاخص‌های امنیتی از رتبه‌های خوبی برخوردار هستیم.

وی، هفته نیروی انتظامی را فرصت مناسبی برای تشریح و تبیین فعالیت‌های این مجموعه در حوزه امنیت و خدمات اجتماعی با برگزاری برنامه‌های اجرایی عنوان کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس