مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی گفت: اعضای مجمع با روحیه و توان نظام مسائل استان لرستان را شهرستان به شهرستان، عرصه به عرصه ، منطقه به منطقه در قالب یک نقشه عملیاتی مهم و بزرگ طراحی می کنند.

صادق مفرد؛ در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به خدمات گروه های جهادی درسطح استان اظهار داشت: مجمع جهادگران لرستان با حضور شوراهای جهادی شهرستان ها و با هدف سازمان دهی گروه های جهادی در خرم آباد تشکیل شد.

وی با اشاره به ضرورت مطالبه گری جدی و متقن افراد انقلابی و جهادی از مسئولان افزود: اعضای مجمع با روحیه و توان باید نظام مسائل استان لرستان را شهرستان به شهرستان، عرصه به عرصه ، منطقه به منطقه در قالب یک نقشه عملیاتی مهم و بزرگ طراحی کنند بطوریکه هر دستگاه ،نهاد ،مسئول و نیروهای مردمی از استان های دیگر به لرستان آمد با یک نقشه راه منسجم روبه رو باشند.

مفرد عنوان کرد: حرکت های جهادی موجب امیدواری مردم مناطق محروم از جمله روستا ها ، نسبت به پیش رفت و ابادانی می شود چراکه می بینند افرادی از جنس خودشان و با دست خالی امید برای خدمت رسانی و رفع مشکلات آمده اند.

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی تصریح کرد: نیروی انقلابی در هر شرایطی برای خدمتگزاری به مردم پای کار هستند و امروز با تشکیل مجمع و حفظ انسجام و اتحاد برای انجام کارهای بزرگ وارد میدان شده اند.

مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی با بیان این که با وجود ظرفیت ها و منابع روستاها ، شرایط آبادانی و توسعه اشتغال در این مناطق فراهم است، خاطرنشان کرد:همزمان با ایام دهه آخرماه صفر ، پروژه آبرسانی به زمین های کشاورزی روستای کبوده حسن آباد بیرانشهر توسط گروه های جهادی مجمع انجام شد.

انتهای پیام/