قائم مقام باشگاه خیبر خرم‌آباد گفت: خوشبختانه تیم در شرایط اردویی خوبی در تهران به سر می‌برد، بازیکنان باکیفیتی جذب شده‌اند، مسابقات تدارکاتی مطلوبی در نظر گرفته ایم.
به گزارش خبرافلاک حسین اسدی پور با اعلام این خبر، افزود: در شرایطی که برخی بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته در لیست فصل جدید، سرمربی قرار دارند، در اقدامی غیر حرفه‌ای، بدون دریافت رضایت‌نامه با تیم های دیگر قرارداد بسته اند.
وی ادامه داد: از طریق آقای خسروی مدیرعامل محترم تیم خیبر، به صورت قانونی پیگیر این انتقال‌ها خواهیم بود. قائم مقام مالک خیبر تصریح کرد: متاسفانه اخباری می‌شنویم که جای تاسف و تعجب دارد، اینکه برخی افراد به ظاهر خودی، به صورت غیرمسئولانه و در نقش ایجنت مشغول رایزنی و جابجا کردن بازیکنان فصل گذشته‌ی خیبر هستند.
اسدی پور اظهار داشت: برای موفقیت خیبر به هیچ نامی متکی نیستیم و در این مسیر با حمایت هواداران واقعی، فهیم و پرشور خیبر، تمام سختی‌ها را با جان و دل می‌پذیریم.
قائم مقام مالک خیبر ابراز داشت: ما به دنبال این هستیم که تماشاگران از دیدن یک فوتبال زیبا و باکیفیت لذت ببرند، قطعا خیبر یک بازی مالکانه و چشم‌نواز را به نمایش خواهد گذاشت.
به گزارش روابط عمومی باشگاه خیبر، وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم بازیکنان باکیفیت و آینده داری تربیت کنیم، در وهله ی اول باید به فکر توسعه‌ی زیرساخت‌ها و همچنین برنامه‌ریزی و استفاده از علم روز دنیا در بحث استعدادیابی داشته باشیم. خوشبختانه با هماهنگی‌های انجام‌شده با هیات فوتبال لرستان در این بخش نیز برنامه‌هایی وجود دارد که در آینده‌ای نزدیک آن را تشریح خواهیم کرد.
انتهای پیام/
  • منبع خبر : یافته