در آیینی ۹۸ پل در مناطق سیل زده لرستان به طور همزمان و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار لرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبرافلاک در آیینی ۹۸ پل در مناطق سیل زده لرستان به طور همزمان و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری کشور، استاندار لرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر روز دوشنبه در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار فارس در پلدختر اظهارداشت: ۴۱ دستگاه پل از این تعداد احداث و تکمیل شده و ۵۷ پل درمناطق سیل زده لرستان بازسازی و مرمت شده است.

روح الله شریف زاده افزود: ۳۱۰ کیلومتربازسازی، بهسازی و روکش آسفالت جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی آسیب دیده در سیل در استان لرستان به بهره برداری رسید.

وی افزود: افتتاح  پروژه های ویژه بهسازی ، بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده  لرستان  به صورت ویدیو کنفرانس با ارتباط تصویری زنده از حضور رییس جمهور صورت گرفت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پلدختر گفت: پروژه پل دول گپ دمرود معمولان واقع در محور پلدختر_خرم‌آباد به صورت نمادین در منطقه سیل زده پلدختر و به نمایندگی از سایر پروژه ها افتتاح شد.

وی افزود: ۲.۵ میلیارد تومان برای احداث و تکمیل پل بتونی دول گپ این شهرستان با دهانه هشت متری هزینه شده است.

شریف‌زاده یادآورشد: بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی برای این پروژه‌ها هزینه شده است .

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پلدختر گفت: ترمیم و ساماندهی بستر رودخانه کشکان به طول ۱۱ کیلومتر و ساحل سازی و ایجاد شانه خاکی در محور پلدختر _خرم‌آباد به طول ۲۲ کیلومتر از دیگر پروژه‌هایی است که به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم گودرز امیری معاون استاندار ،عباس شرفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ، نماینده پلدختر در مجلس ،امامان  جمعه  پلدختر و معمولان،فرمانداران پلدختر و چگنی، بخشدار معمولان  و جمعی از مسوولان شهرستان و استان حضور داشتند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس