فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان  با اشاره به افتتاح طرح های محرومیت زدایی گفت: طرح کانال آبرسانی به مزارع کشاورزی روستای سراب دارابِ بیرانشهر افتتاح شد.

به گزارش خبرافلاک به مناسبت گرامیداشت روز عشایر و روستا و با حضور سردار کشکولی ، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان چندین طرح محرومیت زدایی در مناطق عشایری  لرستان به بهره برداری رسید.

سرهنگ سیاوش رستمی؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری لرستان در حاشیه این مراسم و در گفت و گو با خبرافلاک پیرامون ارائه خدمات به مردم مناطق عشایری اظهار داشت: کانال آبرسانی به مزارع کشاورزی روستای سراب دارابِ بیرانشهر با هدف افزایش سرعت زمان انتقال و کاهش هدر رفت آب افتتاح شد؛بستر فراهم شده توسط کانال آبرسانی مدت زمان انتقال آب به مزارع را از دو ساعت به ده دقیقه کاهش می دهد.

وی افزود: به همت بسیج ناحیه عشایری در راستای محرومیت زدایی ، یک باب سالن ورزشی و منزل مسکونی به ترتیب درمنطقه عشایری میان کوه و روستای بیدهل به بهره برداری رسید.

سرهنگ رستمی با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهید غلامعلی چغلوند از جمله شهدای این منطقه عنوان کرد: در دیدار سردار کشکولی با مردم مناطق عشایر نشین انتظارات و درخواست های مردم عزیزمان بیان شد که براین اساس پیگیری مستمر مطالبات مردمی تا حصول نتیجه را در دستور کار مستقیم و فوری قرار دادیم.

انتهای پیام/