به همت مرکز فرهنگی خانواده سپاه خرم آباد، کارگاه آموزشی مهارت های زندگی برای جمعی از بانوان بسیجی در حسینیه ثارالله برگزار شد.

به گزارش خبرافلاک به همت مرکز فرهنگی خانواده سپاه خرم آباد، کارگاه آموزشی مهارت های زندگی با حضور فرمانده سپاه خرم آباد ،مسئول اجتماعی، برنامه ریزی و نیروی انسانی بسیج ، برای جمعی از بانوان بسیجی و  با رعایت فاصله اجتماعی و اجرای پروتکل بهداشتی در حسینیه ثارالله برگزار شد.

دکتر جمیاری؛ روانشناس بالینی و روانکاو خرم آبادی در این کارگاه آموزشی اظهار داشت:از مسائل مهم و اصلی در زندگی بین زن و مرد یاد گرفتن مهارت های کلامی و ارتباطی است که بواسطه این مهم بسیاری از مشکلات و اختلاف ها حل می شود.

وی با اشاره به ضرورت کسب مهارت خود آگاهی و شناخت نقاط قوت و نقاط ضعف خود افزود: زوج های جوان شیوه های صحیح مهارت گفت و گو ، محبت کردن،احترام به همدیگر، رازداری، دوری از زود قضاوت کردن و عدم بیان اختلافات خانوادگی به بیرون از خانه را در زندگی پیاده کنند.

جمیاری با اشاره به آسیب اجتماعی اعتیاد عنوان کرد: متاسفانه در جامعه امروز ، مواد مخدر در نهایت سهولت حتی بصورت پیک و ارسال در نزدیک ترین مکان در اختیار معتادین قرار می گیرد بنابراین بشدت باید مراقب جوانان خود باشید.

وی بیان کرد: با توجه به ورود فرزندان از سنین پایین تا دبیرستان و دانشگاه به فضای مجازی نحوه استفاده از فضای مجازی را آموزش ببینیم حتما از برنامه کلاسی دانش اموزانمان و ورودشان به اینترنت مطلع شویم.

به گزارش خبرافلاک در پایان به بانوان نمونه در فعالیت گروه های جهادی جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/