فرمانده یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: بانوان ورزشکار بسیجی با هدف توسعه ورزش رزمی و اجرای برنامه های رزمی ،دفاعی ، فرهنگی ،اجتماعی در استان سازماندهی می شوند.

به گزارش خبرافلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در دیدار با جمعی از بانوان رزمی کار بسیجی با اشاره به نقش مهم بانوان در اجتماع اظهار داشت: شما بانوان محجبه  ورزشکار حافظ ارزش ها و خون شهدا هستید ؛ حجاب و هنر رزم  شما در سکو ها و جایگاه های برتر مسابقات بین المللی معرف بانوی عفیف و عزتمند ایران اسلامی است.

وی با بیان این که ورزش و تحرک داشتن ، سرچشمه نشاط، شادابی و آمادگی جسمانی است افزود: امروز هر کدام از شما می توانید به عنوان یک فرمانده توانمند رزمی با عقیده اسلامی، نوجوانان و جوانان دختر در هر محله را با فنون رزم آشنا و زمینه کسب مهارت آن ها را فراهم کنید.

سرهنگ بازگیر با گرامیداشت یاد و خاطره دو هزار و ۱۳ شهید شهرستان خرم آباد  و  ۵۰۲ شهیده خواهر در استان عنوان کرد: بسیاری از فرماندهان دوران جنگ تحمیلی در لشگر ها و گردان ها جوان های ۱۹ ،۲۲، ۲۵ و ۲۷ساله با تفکر انقلابی بودند که  بزرگ ترین طرح های عملیاتی را  ارائه می دادند.

فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به ضرورت توسعه ورزش رزمی در بین بانوان بیان کرد: امروز شما بانوان به تبعیت از تفکر فرماندهان انقلابی دوران دفاع مقدس می توانید با ارائه نخستین و بهترین طرح در رابطه با راه اندازی،جذب و آموزش تیم های امنیتی خواهر، در سطح کشور الگو و نمونه باشید.

سرهنگ بازگیر با بیان این که ۲ باشگاه ورزشی با تمامی تجهیزات در اختیار بانوان رزمی کار قرار می گیرد خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت های موجود در سپاه خرم آباد ، بانوان ورزشکار بسیجی برای اجرای امورات دفاعی ، فرهنگی ،اجتماعی و حضور مؤثر در تمامی عرصه ها سازماندهی می شوند.

فرمانده یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به برگزاری رزمایش دسته های رزمی، امنیتی بانوان بسیجی در هفته بسیج تصریح کرد: آمادگی بانوان ورزشکار خرم آبادی برای آموزش فنون رزم به دیگر بانوان شهرستان خدمتی بزرگ به جامعه بانوان است.

انتهای پیام/