بخشدار معمولان گفت: جاده قدیم پلدختر_خرم‌آباد که به علت انفجارهای بازسازی مسدود شده بود، بازگشایی شد.

به گزارش خبرافلاک سید حبیب الله موسوی اظهار داشت: این محور از امروز عصر (یکشنبه) بازگشایی شده و تا روز چهارشنبه، طی سه روز آینده، رانندگان می توانند در این محور تردد داشته باشند.

وی افزود: محور پلدختر _خرم‌آباد پس از سه روز بازگشایی کامل به مدت یک هفته هر روز از ساعت هشت صبح تا ۱۳ عصر به دلیل عملیات انفجار ترانشه برای نعریض این محور از محدوده تنگ تیر تا منطقه چم حیدر مسدود است.

بخشدار معمولان گفت: محور پلدختر_خرم‌آباد پس از یک هفته که از ساعت ۱۳ عصر به بعد تردد در آن برقرار است، مجدد به دلیل عملیات انفجار به مدت یک ماه مسدود می‌شود.

وی افزود: در این مدت، رانندگان می‌توانند از جاده  چول هول به عنوان محور جایگزین برای دسترسی به آزاد راه خرم‌زال استفاده کنند.

موسوی یادآورشد: عدم نصب تابلوی راهنمایی و رانندگی مناسب ، تخریب سه نقطه از این محور براثر سیلاب‌های گذشته که نیاز به آب نما و پل دارند از مشکلات جاده چول هول به عنوان محور جایگزین معمولان به خرم‌آباد است.

وی پرداخت عوارض آزادراه را مشکل اصلی رانندگان  شهر و روستاهای معمولان دانست و افزود: رانندگان  این بخش به دلیل مشکلات و شرایط اقتصادی موجود در کشور توان پرداخت عوارض سنگین آزاد راه پل زال را ندارند.

بخشدار معمولان از مسوولان خواست ، رانندگان منطقه را که هر روز برای تردد مسیر کوتاهی از آزاد راه مجبور به عوارض سنگین در آزاد راه هستند ، را ازپرداخت عوارض معاف کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس