فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: با شعارهای  اقتدار ،ولایت مداری،همبستگی ملی و معنویت ،خانواده و سلامت ویژه برنامه های رژه موتوری ،ضدعفونی مدارس و محلات اجرا می شود.

سرهنگ بازگیر؛ فرمانده سپاه خرم آباد در گفت و گو با خبرافلاک  در رابطه با برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در خرم آباد اظهار داشت: در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان اقتدار ،ولایت مداری و همبستگی ملی برنامه هایی همچون رژه موتوری ،خاطره گویی دفاع مقدس،ضدعفونی معابر روستای سراب یاس،دیدار با خانواده شهدا و کتابخوانی زندگی نامه شهدا در سطح محلات اجرا می شود.

وی جوانان ،سربازان و دانش پژوهی را عنوان روز دوم دانست و افزود:تجلیل از سربازان نمونه،برگزاری یادواره شهدا،ایجاد کارگاه با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی برنامه های روز دوم است.

سرهنگ بازگیر بیان کرد: برگزاری نشست های مجازی دشمن شناسی و بصیرت افزایی ،رزمایش مجازی پدافند غیرعامل و افتتاح طرح های بسیج سازندگی در روز سوم با شعار تولید ملی ،آمادگی دفاعی و خود باوری اجرا می شود.

وی عطرافشانی گلزار شهدا،غبارروبی مزار شهدای گمنام در لشگر ۸۴، دیدار و تجلیل از مدافعان سلامت را از برنامه های  روز چهارم مزین به نام شهیدان ،ایثارگران و فخر آفرینان برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد خاطرنشان کرد: روز پنجم ضدعفونی مدارس و محلات ،نشست های سبک زندگی و راهپیمایی خانوادگی با شعار معنویت ،خانواده و سلامت اجرا می شود.

سرهنگ بازگیر رزمندگان ،پیشکسوتان ،زنان اسوه صبر و استقامت ،دشمن شناسی و استکبار ستیزی،فرماندهان ،عزت مداران و حماسه آفرینان را عناوین روزهای ششم تا هشتم برشمرد و یادآور شد: مراسم تجلیل از زنان پیشکسوت دفاع مقدس،روایت گری ،همایش بسیجیان ،بزرگداشت فرماندهان شهید در گلزار شهدا، میز خدمت و رزمایش کمک مومنانه  در خرم آباد برگزار می شود.

انتهای پیام/