مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با اشاره به اجرای دو تئاتر فرکانس و کارنامه پیرامون روایت زندگی شهدا گفت: ویژه برنامه  هفت روز هفت ستاره با موضوع معرفی شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی درمرکزفرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان اشترینان اجرا می شود.

به گزارش خبرافلاک محمد جواد محمدی؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس در لرستان اظهار داشت: مسابقه ادبی،هنری مجازی،انتشار کتاب های کانون با محوریت دفاع مقدس و تهیه کاردستی گل لاله در همه مراکز انجام می شود.

وی با اشاره به نقد و تحلیل داستان های کوتاه دفاع مقدس در انجمن ادبی بروجرد افزود:ویژه برنامه  هفت روز هفت ستاره با موضوع معرفی شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی درمرکزفرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان اشترینان اجرا می شود.

محمدی عنوان داشت: نمایشگاه عکس دفاع مقدس با اشتراک گذاری آثار برترنقاشی و کتیبه های سفالی اعضای مراکز، قصه گویی، نقالی و کلیپ در بستر فضای مجازی منتشر می شود.

مدیرکل کانون لرستان با اشاره به معرفی زنان شهیده و دیدار با خانواده های شهدا خاطرنشان کرد: فرکانس و کارنامه عناوین دو تئاتر با موضوع جنگ و دفاع مقدس و روایتی از زندگی شهدای والا مقام و جنگ از سوی مرکز فرهنگی هنری شهرستان الشتر آماده ی اجرا هستند.

انتهای پیام/